Statystyki meczu: ŁKS Łukowa - Grodziszczanka II Grodzisko Dolne

Zobacz też: Terminarze Statystyki

4. kolejka - klasa B4 Stalowa Wola
2011-09-04, godz. 13:00

ŁKS Łukowa

1

Grodziszczanka II Grodzisko Dolne

7

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2016-05-29 ŁKS Łukowa 3 - 0* Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-10-04 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2 - 2 ŁKS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-09-07 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2 - 0 ŁKS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-06-01 ŁKS Łukowa 2 - 3 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-09-22 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0 - 3* ŁKS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-05-05 ŁKS Łukowa 1 - 1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-09-16 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 4 - 0 ŁKS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-04-29 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 5 - 2 ŁKS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-09-04 ŁKS Łukowa 1 - 7 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-04-10 ŁKS Łukowa 2 - 0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-08-15 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0 - 8 ŁKS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-05-30 ŁKS Łukowa 6 - 1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2009-09-27 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 4 - 1 ŁKS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV

Inne mecze z tej kolejki

Azalia Brzóza Królewska 2 - 1 Sokół Hucisko
Atlantic Chałupki Dębniańskie 0 - 4 Kłyż Tarnogóra
Orzeł Biedaczów 2 - 2 San Wierzawice
Jodła Przychojec 1 - 8 Jutrzenka Dębno
ŁKS Łukowa 1 - 7 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
Victoria Giedlarowa 0 - 3 KS Sarzyna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podlesianka Kamień 24 62 20 2 2 83 21 62
2 Azalia Brzóza Królewska 24 61 19 4 1 73 18 55
3 Kłyż Tarnogóra 24 48 15 3 6 79 38 41
4 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 24 47 15 2 7 73 43 30
5 KS Sarzyna 24 44 13 5 6 64 44 20
6 ŁKS Łukowa 24 35 11 2 11 49 55 -6
7 Victoria Giedlarowa 24 34 11 1 12 37 40 -3
8 Atlantic Chałupki Dębniańskie 24 26 8 2 14 52 77 -25
9 Sokół Hucisko 24 24 7 3 14 47 73 -26
10 San Wierzawice 24 22 6 4 14 41 56 -15
11 Jutrzenka Dębno 24 20 5 5 14 37 60 -23
12 Jodła Przychojec 24 14 4 2 18 34 89 -55
13 Orzeł Biedaczów 24 12 3 3 18 24 79 -55
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka