Dynovia Dynów - Szarotka Rogóżno (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Rzeszów > Klasa A, gr. II - terminarz Rzeszów > Klasa A, gr. II - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Dynovia Dynów - Szarotka Rogóżno rozegranego w ramach 4. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz Dynovia Dynów - Szarotka Rogóżno, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Dynovia Dynów vs. Szarotka Rogóżno, informacje o pozostałych meczach 4. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.


4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-09-09, godz. 17:00

Dynovia Dynów

5

Szarotka Rogóżno

2

Rzeszów > Klasa A, gr. II: Dynovia Dynów - Szarotka Rogóżno (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2024-04-13 Szarotka Rogóżno 0 - 3* Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-09-09 Dynovia Dynów 5 - 2 Szarotka Rogóżno Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-06-10 Dynovia Dynów 3 - 0 Szarotka Rogóżno Rzeszów > Klasa A, gr. II
2022-11-06 Szarotka Rogóżno 2 - 4 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa A, gr. II
2022-04-30 Szarotka Rogóżno 2 - 0 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa A, gr. II
2021-09-29 Dynovia Dynów 3 - 1 Szarotka Rogóżno Rzeszów > Klasa A, gr. II
2021-05-19 Szarotka Rogóżno 4 - 0 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa A, gr. II
2020-08-02 Dynovia Dynów 4 - 0 Szarotka Rogóżno Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-09-29 Szarotka Rogóżno 1 - 0 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-04-14 Dynovia Dynów 2 - 4 Szarotka Rogóżno Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-09-02 Szarotka Rogóżno 1 - 4 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa A, gr. II

Rzeszów > Klasa A, gr. II: inne mecze tej kolejki

Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5 - 0 Markovia Markowa
Dynovia Dynów 5 - 2 Szarotka Rogóżno
Iskra Jawornik Polski 3 - 2 Astra Medynia Głogowska
Unia Korniaktów 2 - 7 Rzemieślnik Strażów
LKS Wola Dalsza 0 - 3 KS Stobierna
Herkules Trzebuska 2 - 4 Crasnovia Krasne
HALO Hyżne 1 - 1 Zorza Trzeboś

Rzeszów > Klasa A, gr. II - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Wola Dalsza 25 53 17 2 6 60 35 25
2 KS Stobierna 25 50 15 5 5 53 30 23
3 Iskra Jawornik Polski 25 49 15 4 6 65 36 29
4 Zorza Trzeboś 25 47 14 5 6 46 26 20
5 Crasnovia Krasne 25 45 13 6 6 64 33 31
6 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 25 43 13 4 8 53 37 16
7 Dynovia Dynów 25 39 12 3 10 50 36 14
8 Herkules Trzebuska 25 33 10 3 12 48 57 -9
9 Rzemieślnik Strażów 25 33 9 6 10 51 50 1
10 Astra Medynia Głogowska 24 28 9 1 14 39 49 -10
11 Szarotka Rogóżno 25 19 6 1 18 28 74 -46
12 HALO Hyżne 24 18 3 9 12 19 48 -29
13 Markovia Markowa 25 14 3 5 17 30 73 -43
14 Unia Korniaktów 13 5 1 2 10 14 36 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka