Victoria Giedlarowa - Azalia II Wola Zarczycka (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - terminarz Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Victoria Giedlarowa - Azalia II Wola Zarczycka rozegranego w ramach 7. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Victoria Giedlarowa - Azalia II Wola Zarczycka, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Victoria Giedlarowa vs. Azalia II Wola Zarczycka, informacje o pozostałych meczach 7. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.


7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2023-09-24, godz. 13:00

Victoria Giedlarowa

2

Azalia II Wola Zarczycka

5

Stalowa Wola > Klasa B, gr. III: Victoria Giedlarowa - Azalia II Wola Zarczycka (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-09-24 Victoria Giedlarowa 2 - 5 Azalia II Wola Zarczycka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2023-06-13 Victoria Giedlarowa 1 - 2 Azalia II Wola Zarczycka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2022-10-30 Azalia II Wola Zarczycka 2 - 0 Victoria Giedlarowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2022-05-08 Azalia II Wola Zarczycka 0 - 3* Victoria Giedlarowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-10-03 Victoria Giedlarowa 7 - 1 Azalia II Wola Zarczycka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Stalowa Wola > Klasa B, gr. III: inne mecze tej kolejki

Jodła Przychojec 4 - 0 KS Łukowa
Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 5 Grabniak Hucisko
Kłyż Tarnogóra 1 - 3 Złotsan Kuryłówka
Victoria Giedlarowa 2 - 5 Azalia II Wola Zarczycka
Atlantic Chałupki Dębniańskie 0 - 4 GKS Groble
Orzeł Biedaczów 3 - 1 Jutrzenka Dębno
Azalia Brzóza Królewska 2 - 6 Rotunda Krzeszów

Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Azalia II Wola Zarczycka 13 34 11 1 1 55 17 38
2 Jodła Przychojec 13 33 11 0 2 42 11 31
3 GKS Groble 13 32 10 2 1 37 14 23
4 Rotunda Krzeszów 13 31 10 1 2 62 16 46
5 Złotsan Kuryłówka 13 23 7 2 4 34 27 7
6 Grabniak Hucisko 13 22 7 1 5 31 25 6
7 Atlantic Chałupki Dębniańskie 13 18 6 0 7 27 32 -5
8 Kłyż Tarnogóra 13 16 5 1 7 32 34 -2
9 Victoria Giedlarowa 13 16 5 1 7 22 40 -18
10 Azalia Brzóza Królewska 13 13 4 1 8 23 32 -9
11 Orzeł Biedaczów 13 10 3 1 9 19 40 -21
12 Wólczanka Wólka Grodziska 13 7 2 1 10 21 40 -19
13 KS Łukowa 13 7 2 1 10 12 47 -35
14 Jutrzenka Dębno 13 4 1 1 11 12 54 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka