Crasnovia Krasne - Iskra Jawornik Polski (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Rzeszów > Klasa A, gr. II - terminarz Rzeszów > Klasa A, gr. II - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Crasnovia Krasne - Iskra Jawornik Polski rozegranego w ramach 10. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz Crasnovia Krasne - Iskra Jawornik Polski, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Crasnovia Krasne vs. Iskra Jawornik Polski, informacje o pozostałych meczach 10. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.


10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2022-10-22, godz. 15:00

Crasnovia Krasne

3

Iskra Jawornik Polski

1

Rzeszów > Klasa A, gr. II: Crasnovia Krasne - Iskra Jawornik Polski (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-09-16 Crasnovia Krasne 1 - 2 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-05-27 Iskra Jawornik Polski 2 - 4 Crasnovia Krasne Rzeszów > Klasa A, gr. II
2022-10-22 Crasnovia Krasne 3 - 1 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-04-07 Crasnovia Krasne 3 - 2 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-08-30 Iskra Jawornik Polski 5 - 1 Crasnovia Krasne Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-04-29 Crasnovia Krasne 1 - 0 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-09-21 Iskra Jawornik Polski 2 - 3 Crasnovia Krasne Rzeszów > Klasa A, gr. II

Rzeszów > Klasa A, gr. II: inne mecze tej kolejki

Crasnovia Krasne 3 - 1 Iskra Jawornik Polski
Błękit Żołynia 3 - 0 Grom Handzlówka
Galicja Chmielnik 0 - 6 Rzemieślnik Strażów
Unia Korniaktów 3 - 0 Arka Albigowa
LKS Łąka 3 - 4 Dynovia Dynów
KS Stobierna 1 - 2 KS Dąbrówki
Zorza Trzeboś 2 - 0 Szarotka Rogóżno

Rzeszów > Klasa A, gr. II - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błękit Żołynia 26 64 19 7 0 85 17 68
2 KS Dąbrówki 26 59 19 2 5 59 35 24
3 KS Stobierna 26 59 19 2 5 111 34 77
4 Zorza Trzeboś 26 53 16 5 5 81 33 48
5 Iskra Jawornik Polski 26 52 16 4 6 81 35 46
6 Crasnovia Krasne 26 51 16 3 7 75 32 43
7 Dynovia Dynów 26 42 13 3 10 61 50 11
8 Unia Korniaktów 26 32 9 5 12 52 49 3
9 Szarotka Rogóżno 26 31 9 4 13 55 62 -7
10 Rzemieślnik Strażów 26 31 9 4 13 49 63 -14
11 Galicja Chmielnik 26 23 7 2 17 61 88 -27
12 Arka Albigowa 26 15 5 0 21 42 98 -56
13 Grom Handzlówka 26 9 3 0 23 17 83 -66
14 LKS Łąka 26 4 1 1 24 11 161 -150
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka