Statystyki meczu: LKS Hucina - Dromader Chrząstów

Zobacz też: Terminarze Statystyki

22. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2021-05-26, godz. 18:00

LKS Hucina

2

Dromader Chrząstów

3

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-26 LKS Hucina 2 - 3 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2020-08-09 Dromader Chrząstów 2 - 1 LKS Hucina Rzeszów > Klasa A, gr. III
2019-08-14 Dromader Chrząstów 0 - 2 LKS Hucina Rzeszów > Klasa A, gr. III
2019-06-01 Dromader Chrząstów 0 - 2 LKS Hucina Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-10-27 LKS Hucina 1 - 1 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-06-10 LKS Hucina 2 - 2 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-11-05 Dromader Chrząstów 2 - 4 LKS Hucina Rzeszów > Klasa A, gr. III
2015-05-03 Dromader Chrząstów 1 - 2 LKS Hucina Rzeszów > Klasa A, gr. III
2014-09-21 LKS Hucina 2 - 3 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2014-06-01 LKS Hucina 1 - 4 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-10-13 Dromader Chrząstów 1 - 1 LKS Hucina Rzeszów > Klasa A, gr. III
2010-06-16 Dromader Chrząstów 3 - 6 LKS Hucina Rzeszów > Klasa A, gr. III
2009-11-08 LKS Hucina 8 - 0 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

LKS Babicha 2 - 1 Barka Breń Osuchowski
Orły Ruda 0 - 4 LKS Wierzchowiny
Raniżovia Raniżów 4 - 0 Zacisze Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 2 Błękitni Siedlanka
Tempo Cmolas 0 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
LKS Hucina 2 - 3 Dromader Chrząstów
Sokół II Kolbuszowa Dolna 0 - 3 * Start Wola Mielecka
Grunwald Padew Narodowa 0 - 2 Sokół Pień
Wisłoka Borowa 0 - 3 Pitmark Jaślany

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 36 79 25 4 7 109 64 45
2 Sokół II Kolbuszowa Dolna 36 78 25 3 8 126 65 61
3 Pitmark Jaślany 36 78 25 3 8 113 63 50
4 Dromader Chrząstów 35 75 22 9 4 113 47 66
5 Start Wola Mielecka 36 72 22 6 8 104 48 56
6 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 36 68 21 5 10 98 63 35
7 LKS Babicha 36 57 17 6 13 89 68 21
8 LKS Hucina 36 54 15 9 12 84 62 22
9 Barka Breń Osuchowski 36 47 13 8 15 78 90 -12
10 Raniżovia Raniżów 36 46 14 4 18 72 87 -15
11 Piast Wadowice Górne 36 45 14 3 19 74 89 -15
12 Zacisze Trześń 36 45 14 3 19 65 95 -30
13 Błękitni Siedlanka 36 45 13 6 17 76 94 -18
14 Tempo Cmolas 36 42 13 3 20 52 94 -42
15 Orły Ruda 36 37 10 7 19 69 90 -21
16 Wisłoka Borowa 35 34 9 7 19 54 86 -32
17 Sokół Pień 36 29 8 5 23 65 108 -43
18 Grunwald Padew Narodowa 36 23 6 5 25 47 88 -41
19 LKS Wierzchowiny 36 20 6 2 28 55 142 -87
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka