Tabela: Stalowa Wola > Klasa B, gr. II (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | 57 | 19 | 0 | 2 | 93-15 | ||
| 2 | 21 | 52 | 17 | 1 | 3 | 101-16 | ||
| 3 | 21 | 50 | 16 | 2 | 3 | 77-24 | ||
| 4 | 21 | 37 | 12 | 1 | 8 | 58-38 | ||
| 5 | 21 | 35 | 11 | 2 | 8 | 53-36 | ||
| 6 | 21 | 35 | 11 | 2 | 8 | 59-47 | ||
| 7 | 21 | 35 | 11 | 2 | 8 | 53-51 | ||
| 8 | 21 | 32 | 10 | 2 | 9 | 72-52 | ||
| 9 | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 46-56 | ||
| 10 | 21 | 24 | 8 | 0 | 13 | 63-69 | ||
| 11 | 21 | 19 | 6 | 1 | 14 | 28-99 | ||
| 12 | 21 | 11 | 3 | 2 | 16 | 20-60 | ||
| 13 | 21 | 9 | 3 | 0 | 18 | 25-100 | ||
| 14 | 21 | 5 | 1 | 2 | 18 | 20-105 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 33 | 11 | 0 | 0 | 42-3 | ||
| 2 | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 42-9 | ||
| 3 | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 55-5 | ||
| 4 | 11 | 24 | 8 | 0 | 3 | 38-19 | ||
| 5 | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 30-16 | ||
| 6 | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 18-16 | ||
| 7 | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 45-29 | ||
| 8 | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 22-33 | ||
| 9 | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 39-26 | ||
| 10 | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 26-22 | ||
| 11 | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 14-45 | ||
| 12 | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 16-34 | ||
| 13 | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 14-50 | ||
| 14 | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 12-48 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 46-11 | ||
| 2 | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 51-12 | ||
| 3 | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 33-25 | ||
| 4 | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 35-15 | ||
| 5 | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 31-18 | ||
| 6 | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 33-26 | ||
| 7 | 11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 23-20 | ||
| 8 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 20-19 | ||
| 9 | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 14-54 | ||
| 10 | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 28-40 | ||
| 11 | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 18-40 | ||
| 12 | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 4-26 | ||
| 13 | 11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 8-57 | ||
| 14 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 11-50 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa B, gr. II w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Stalowa Wola > Klasa B, gr. II regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Stalowa Wola > Klasa B, gr. II. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Stalowa Wola > Klasa B, gr. II (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanew Harasiuki
|
21 | 6.29 | 3 | 3.29 | 90.48 % | 9.52 % |
|
Jutrzenka Kopki
|
21 | 6.05 | 1.33 | 4.71 | 95.24 % | 4.76 % |
|
LZS Przędzel
|
21 | 5.95 | 0.95 | 5 | 85.71 % | 14.29 % |
|
LZS Turbia
|
21 | 5.95 | 1.19 | 4.76 | 95.24 % | 4.76 % |
|
Orzeł Glinianka
|
21 | 5.9 | 3.43 | 2.48 | 95.24 % | 4.76 % |
|
San Rozwadów
|
21 | 5.57 | 4.81 | 0.76 | 85.71 % | 14.29 % |
Rotunda Krzeszów
|
21 | 5.14 | 4.43 | 0.71 | 80.95 % | 19.05 % |
|
Sanna Zaklików
|
21 | 5.05 | 2.81 | 2.24 | 90.48 % | 9.52 % |
Orzeł Rudnik
|
21 | 4.95 | 2.52 | 2.43 | 80.95 % | 19.05 % |
|
LZS Rzeczyca Długa
|
21 | 4.86 | 2.19 | 2.67 | 80.95 % | 19.05 % |
Herosi Krzaki-Słomiana
|
21 | 4.81 | 3.67 | 1.14 | 85.71 % | 14.29 % |
|
WKS Kurzyna
|
21 | 4.57 | 2.76 | 1.81 | 80.95 % | 19.05 % |
Czarni II Lipa
|
21 | 4.24 | 2.52 | 1.71 | 76.19 % | 23.81 % |
|
Huragan Zdziechowice
|
21 | 3.81 | 0.95 | 2.86 | 76.19 % | 23.81 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Stalowa Wola > Klasa B, gr. II (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Daniel Guściora | Rotunda Krzeszów | 23 |
| 2 | Mateusz Jakubiec | San Rozwadów | 21 |
| 3 | Radosław Masternak | Tanew Harasiuki | 17 |
| 4 | Mariusz Stelmach | LZS Rzeczyca Długa | 16 |
| 5 | Daniel Chyb | San Rozwadów | 13 |
Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - pełna klasyfikacja strzelców



























_1776713266.png)



























