Ładowanie wyników…

Tabela: Stalowa Wola > Klasa B, gr. I (sezon 2016/2017)

Najlepszą drużyną Stalowa Wola > Klasa B, grupy I na koniec sezonu 2016/2017 jest OKS Wielowieś, który w 22 meczach zgromadził na koncie 54 punkty. Drugie miejsce zajęła drużyna Junior Zakrzów (52 pkt), a na trzeciej pozycji uplasowała się Iskra Sobów (50 pkt).

Miejsca w ścisłej czołówce tabeli zajęły również LZS Krzątka (39 pkt), LZS Tarnowska Wola (38 pkt) i Wspólnota Serbinów (36 pkt).

Ostatnie miejsce w ligowej tabeli zajął LZS Cygany, który zgromadził na swoim koncie tylko 1 punkt w 22 meczach. Kolejne pozycje od końca zajęły Płomień Chmielów (12 pkt), Błękitni Komorów (15 pkt), Ceramika Hadykówka (24 pkt) i Łęg Kopcie (26 pkt).

Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 22 54 17 3 2 95-31
2 22 52 17 1 4 67-19
3 22 50 16 2 4 61-25
4 22 39 12 3 7 62-24
5 22 38 11 5 6 47-37
6 22 36 11 3 8 60-35
7 22 33 10 3 9 46-38
8 22 26 7 5 10 40-47
9 22 24 7 3 12 31-63
10 22 15 4 3 15 41-67
11 22 12 4 0 18 36-77
12 22 1 0 1 21 1-124
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Stalowa Wola > Klasa B, gr. I - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 11 30 10 0 1 43-9
2 11 29 9 2 0 44-19
3 11 29 9 2 0 35-4
4 11 25 8 1 2 33-6
5 11 20 6 2 3 46-21
6 11 20 6 2 3 28-17
7 11 19 6 1 4 24-15
8 11 19 6 1 4 19-15
9 11 15 4 3 4 17-24
10 11 9 3 0 8 20-34
11 11 7 2 1 8 20-36
12 11 1 0 1 10 1-57
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Stalowa Wola > Klasa B, gr. I - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 11 25 8 1 2 51-12
2 11 22 7 1 3 24-10
3 11 21 7 0 4 26-21
4 11 19 5 4 2 28-22
5 11 16 5 1 5 14-14
6 11 14 4 2 5 29-18
7 11 14 4 2 5 22-23
8 11 9 3 0 8 14-39
9 11 8 2 2 7 21-31
10 11 6 1 3 7 12-30
11 11 3 1 0 10 16-43
12 11 0 0 0 11 0-67
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa B, gr. I - sezon 2016/2017

Interesuje Cię aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa B, gr. I w sezonie 2016/2017? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.

Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy

Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Stalowa Wola > Klasa B, gr. I regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.

Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.

Stalowa Wola > Klasa B, gr. I - klasyfikacja najlepszych strzelców

Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2016/2017.

Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Stalowa Wola > Klasa B, gr. I. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze

Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2016/2017.

Stalowa Wola > Klasa B, gr. I (sezon 2016/2017) - średnia ilość bramek
Drużyna M Śr. Br >2.5 <2.5
22 5.73 90.91 % 9.09 %
22 5.68 95.45 % 4.55 %
22 5.14 90.91 % 9.09 %
22 4.91 95.45 % 4.55 %
22 4.32 72.73 % 27.27 %
22 4.27 81.82 % 18.18 %
22 3.95 72.73 % 27.27 %
22 3.91 68.18 % 31.82 %
22 3.91 77.27 % 22.73 %
22 3.91 72.73 % 27.27 %
22 3.82 72.73 % 27.27 %
22 3.82 81.82 % 18.18 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5
Stalowa Wola > Klasa B, gr. I (sezon 2016/2017) - najlepsi strzelcy
Lp Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Kuciński OKS Wielowieś 26
2 Łukasz Stachowicz OKS Wielowieś 16
3 Konrad Bednarz LZS Krzątka 15
4 Łukasz Furdyna Wspólnota Serbinów 10
5 Krystian Jagoda LZS Krzątka 10

Stalowa Wola > Klasa B, gr. I - pełna klasyfikacja strzelców

Tabele/statystyki - Inne ligi