Tabela: Stalowa Wola > Klasa A, gr. I (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | 52 | 16 | 4 | 1 | 90-29 | ||
| 2 | 21 | 46 | 14 | 4 | 3 | 73-31 | ||
| 3 | 21 | 45 | 13 | 6 | 2 | 62-26 | ||
| 4 | 21 | 36 | 10 | 6 | 5 | 57-41 | ||
| 5 | 21 | 35 | 10 | 5 | 6 | 47-30 | ||
| 6 | 21 | 31 | 9 | 4 | 8 | 45-40 | ||
| 7 | 21 | 30 | 8 | 6 | 7 | 49-49 | ||
| 8 | 21 | 28 | 9 | 1 | 11 | 59-68 | ||
| 9 | 21 | 26 | 8 | 2 | 11 | 63-50 | ||
| 10 | 21 | 26 | 7 | 5 | 9 | 40-51 | ||
| 11 | 21 | 21 | 5 | 6 | 10 | 34-57 | ||
| 12 | 21 | 18 | 5 | 3 | 13 | 42-81 | ||
| 13 | 21 | 14 | 3 | 5 | 13 | 34-57 | ||
| 14 | 21 | 4 | 1 | 1 | 19 | 16-101 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Stalowa Wola > Klasa A, gr. I - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 44-15 | ||
| 2 | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 44-19 | ||
| 3 | 11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 36-15 | ||
| 4 | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 39-24 | ||
| 5 | 11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 22-16 | ||
| 6 | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 29-22 | ||
| 7 | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 28-21 | ||
| 8 | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 38-16 | ||
| 9 | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 21-23 | ||
| 10 | 10 | 14 | 3 | 5 | 2 | 23-21 | ||
| 11 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 21-30 | ||
| 12 | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 13-25 | ||
| 13 | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 17-22 | ||
| 14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10-57 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Stalowa Wola > Klasa A, gr. I - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 27 | 8 | 3 | 0 | 46-14 | ||
| 2 | 11 | 22 | 6 | 4 | 1 | 29-12 | ||
| 3 | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 34-20 | ||
| 4 | 10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 26-11 | ||
| 5 | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 25-14 | ||
| 6 | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 17-19 | ||
| 7 | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 20-27 | ||
| 8 | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 19-28 | ||
| 9 | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 21-32 | ||
| 10 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 20-44 | ||
| 11 | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 25-34 | ||
| 12 | 11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 21-51 | ||
| 13 | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 17-35 | ||
| 14 | 11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 6-44 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa A, gr. I - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa A, gr. I w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Stalowa Wola > Klasa A, gr. I regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Stalowa Wola > Klasa A, gr. I - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Stalowa Wola > Klasa A, gr. I. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Stalowa Wola > Klasa A, gr. I (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bukowa Jastkowice
|
21 | 6.05 | 2.81 | 3.24 | 95.24 % | 4.76 % |
LZS Jadachy
|
21 | 5.86 | 2 | 3.86 | 95.24 % | 4.76 % |
Łęg Stany
|
21 | 5.67 | 4.29 | 1.38 | 95.24 % | 4.76 % |
Kolejarz Knapy
|
21 | 5.57 | 0.76 | 4.81 | 80.95 % | 19.05 % |
KP Zarzecze
|
21 | 5.38 | 3 | 2.38 | 100 % | 0 % |
Junior Zakrzów
|
21 | 4.95 | 3.48 | 1.48 | 85.71 % | 14.29 % |
LZS Żabno
|
21 | 4.67 | 2.71 | 1.95 | 85.71 % | 14.29 % |
Koniczynka Ocice
|
21 | 4.67 | 2.33 | 2.33 | 85.71 % | 14.29 % |
Płomień Trześń
|
21 | 4.33 | 1.9 | 2.43 | 80.95 % | 19.05 % |
LZS Wola Rzeczycka
|
21 | 4.33 | 1.62 | 2.71 | 80.95 % | 19.05 % |
Strzelec Dąbrowica
|
21 | 4.33 | 1.62 | 2.71 | 80.95 % | 19.05 % |
|
LZS Kotowa Wola
|
21 | 4.19 | 2.95 | 1.24 | 76.19 % | 23.81 % |
KS Żupawa
|
21 | 4.05 | 2.14 | 1.9 | 76.19 % | 23.81 % |
Wisan Skopanie
|
21 | 3.67 | 2.24 | 1.43 | 71.43 % | 28.57 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Stalowa Wola > Klasa A, gr. I (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Łukasz Cichoń | Łęg Stany | 23 |
| 2 | Paweł Kaczmarczyk | Bukowa Jastkowice | 16 |
| 3 | Łukasz Kobylarz | KP Zarzecze | 15 |
| 4 | Daniel Kuciński | Junior Zakrzów | 13 |
| 5 | Viacheslav Kvaterniuk | Łęg Stany | 12 |
Stalowa Wola > Klasa A, gr. I - pełna klasyfikacja strzelców



























_1776713266.png)



























