Zakończony
Polonia Warszawa 2
Górnik Łęczna 1
I liga
Zakończony
Piast Gliwice 0
GKS Katowice 0
Ekstraklasa
Zakończony
Warta Poznań 0
Sandecja Nowy Sącz 0
II liga
Zakończony
Polonia Piła 31
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 58
Metalkas 2. Ekstraliga
Zakończony
GKS Tychy 0
Ruch Chorzów 4
I liga
Zakończony
Wisła Płock 0
Motor Lublin 4
Ekstraklasa
Zakończony
Aluron CMC Warta Zawiercie 3
Bogdanka LUK Lublin 1
PlusLiga - faza play-off
Zakończony
Innpro ROW Rybnik 41
Hunters PSŻ Poznań 49
Metalkas 2. Ekstraliga
Zakończony
Pogoń Siedlce 1
Stal Rzeszów 2
I liga
Zakończony
Zagłębie Sosnowiec 0
Hutnik Kraków 2
II liga
Zakończony
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa 31
Gezet Stal Gorzów 59
PGE Ekstraliga
Zakończony
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0
Legia Warszawa 1
Ekstraklasa
Zakończony
Unia Skierniewice 2
Resovia 1
II liga
Zakończony
Orlen Oil Motor Lublin 55
Betard Sparta Wrocław 35
PGE Ekstraliga
Zakończony
Odra Opole 3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
I liga
Zakończony
Śląsk Wrocław 2
ŁKS Łódź 2
I liga
Zakończony
Cracovia 0
Radomiak Radom 0
Ekstraklasa
Zakończony
Wiślanie Skawina 1
Naprzód Jędrzejów 0
III liga, gr. IV
Zakończony
Świdniczanka Świdnik 0
Pogoń-Sokół Lubaczów 3
III liga, gr. IV
Zakończony
Stal Kraśnik 1
Siarka Tarnobrzeg 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Korona II Kielce 1
Wisłoka Dębica 0
III liga, gr. IV
Zakończony
Wisła II Kraków 3
Cracovia II 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Czarni Połaniec 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Sparta Kazimierza Wielka 0
Podlasie Biała Podlaska 5
III liga, gr. IV
Zakończony
Arka Gdynia 0
Górnik Zabrze 0
Ekstraklasa
Zakończony
Chełmianka Chełm 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0
III liga, gr. IV
Zakończony
Star Starachowice 1
Avia Świdnik 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Raków Częstochowa 0
Jagiellonia Białystok 2
Ekstraklasa

Tabela: Stalowa Wola > Klasa A, gr. I (sezon 2019/2020)

Wybierz sezon:

Tabela: Stalowa Wola > Klasa A, gr. I (sezon 2019/2020)

Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 15 34 10 4 1 43-18
2 15 32 10 2 3 36-15
3 15 31 10 1 4 36-31
4 15 29 9 2 4 57-27
5 15 29 9 2 4 45-22
6 15 28 8 4 3 39-20
7 15 25 8 1 6 46-39
8 15 21 6 3 6 21-29
9 15 20 6 2 7 47-41
10 15 19 5 4 6 33-32
11 15 19 6 1 8 22-27
12 15 15 5 0 10 25-55
13 15 13 4 1 10 26-46
14 15 11 3 2 10 23-48
15 15 10 2 4 9 19-30
16 15 7 2 1 12 19-57
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Stalowa Wola > Klasa A, gr. I - mecze rozegrane u siebie

Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 8 22 7 1 0 26-3
2 8 17 5 2 1 17-6
3 9 17 5 2 2 16-17
4 7 16 5 1 1 30-17
5 7 16 5 1 1 22-11
6 7 16 5 1 1 19-8
7 7 16 5 1 1 19-14
8 8 14 4 2 2 22-13
9 7 13 4 1 2 26-12
10 8 13 4 1 3 26-19
11 7 12 4 0 3 17-19
12 8 11 3 2 3 14-21
13 7 10 3 1 3 15-12
14 7 9 3 0 4 15-18
15 8 7 2 1 5 13-25
16 7 6 2 0 5 10-15
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Stalowa Wola > Klasa A, gr. I - mecze rozegrane na wyjeździe

Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 8 16 5 1 2 31-15
2 7 15 5 0 2 19-9
3 8 15 5 0 3 17-17
4 7 14 4 2 1 17-7
5 8 13 4 1 3 26-14
6 7 12 3 3 1 17-15
7 8 9 3 0 5 16-22
8 8 9 3 0 5 7-15
9 7 7 2 1 4 21-22
10 8 4 0 4 4 9-15
11 6 4 1 1 4 5-12
12 8 4 1 1 6 11-28
13 8 3 0 3 5 11-21
14 8 3 1 0 7 8-36
15 7 0 0 0 7 9-27
16 7 0 0 0 7 6-32
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa A, gr. I - sezon 2019/2020

Interesuje Cię aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa A, gr. I w sezonie 2019/2020? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.

Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy

Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Stalowa Wola > Klasa A, gr. I regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.

Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.

Stalowa Wola > Klasa A, gr. I - klasyfikacja najlepszych strzelców

Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2019/2020.

Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Stalowa Wola > Klasa A, gr. I. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze

Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2019/2020.

Stalowa Wola > Klasa A, gr. I (sezon 2019/2020) - średnia ilość bramek

Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
San Wrzawy
15 5.87 3.13 2.73 93.33 % 6.67 %
KS Wola Baranowska
15 5.67 3.07 2.6 100 % 0 %
OKS Wielowieś
15 5.6 3.8 1.8 93.33 % 6.67 %
KS Żupawa
15 5.33 1.67 3.67 100 % 0 %
OKS Mokrzyszów
15 5.07 1.27 3.8 93.33 % 6.67 %
Sanna Zaklików
15 4.8 1.73 3.07 86.67 % 13.33 %
Strzelec Dąbrowica
15 4.73 1.53 3.2 86.67 % 13.33 %
LZS Wola Rzeczycka
15 4.47 2.4 2.07 66.67 % 33.33 %
LZS Rzeczyca Długa
15 4.47 3 1.47 80 % 20 %
Wspólnota Serbinów
15 4.33 2.2 2.13 93.33 % 6.67 %
Czarni Lipa
15 4.07 2.87 1.2 60 % 40 %
LZS Żabno
15 3.93 2.6 1.33 73.33 % 26.67 %
Jeziorak Chwałowice
15 3.4 2.4 1 66.67 % 33.33 %
PG CNC Skowierzyn
15 3.33 1.4 1.93 66.67 % 33.33 %
LZS Krzątka
15 3.27 1.47 1.8 53.33 % 46.67 %
Wisan Skopanie
15 3.27 1.27 2 80 % 20 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

Stalowa Wola > Klasa A, gr. I (sezon 2019/2020) - Najlepsi strzelcy

Lp Piłkarz Klub Bramki
Brak statystyk

Stalowa Wola > Klasa A, gr. I - pełna klasyfikacja strzelców

Tabele/statystyki - Inne ligi