Tabela: Jarosław > Klasa B Przeworsk (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 20 | 53 | 17 | 2 | 1 | 68-19 | ||
| 2 | 20 | 51 | 16 | 3 | 1 | 73-19 | ||
| 3 | 20 | 45 | 14 | 3 | 3 | 67-22 | ||
| 4 | 20 | 40 | 12 | 4 | 4 | 58-25 | ||
| 5 | 20 | 38 | 12 | 2 | 6 | 58-41 | ||
| 6 | 20 | 35 | 11 | 2 | 7 | 50-38 | ||
| 7 | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 47-44 | ||
| 8 | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 33-50 | ||
| 9 | 20 | 19 | 6 | 1 | 13 | 38-66 | ||
| 10 | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 33-62 | ||
| 11 | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 23-58 | ||
| 12 | 20 | 15 | 4 | 3 | 13 | 42-62 | ||
| 13 | 20 | 14 | 4 | 2 | 14 | 29-60 | ||
| 14 | 20 | 9 | 2 | 3 | 15 | 25-78 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa B Przeworsk - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 41-9 | ||
| 2 | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 34-9 | ||
| 3 | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 40-13 | ||
| 4 | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 33-13 | ||
| 5 | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 33-19 | ||
| 6 | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 26-16 | ||
| 7 | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 22-16 | ||
| 8 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 22-22 | ||
| 9 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 20-29 | ||
| 10 | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 20-31 | ||
| 11 | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 16-25 | ||
| 12 | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 21-30 | ||
| 13 | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 16-25 | ||
| 14 | 10 | 6 | 1 | 3 | 6 | 15-28 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa B Przeworsk - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 30 | 10 | 0 | 0 | 35-6 | ||
| 2 | 10 | 24 | 7 | 3 | 0 | 32-10 | ||
| 3 | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 27-9 | ||
| 4 | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 25-22 | ||
| 5 | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 24-22 | ||
| 6 | 10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 24-16 | ||
| 7 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 18-34 | ||
| 8 | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 25-28 | ||
| 9 | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 17-25 | ||
| 10 | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 21-32 | ||
| 11 | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 16-44 | ||
| 12 | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3-29 | ||
| 13 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 9-29 | ||
| 14 | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 9-53 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa B Przeworsk - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa B Przeworsk w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Jarosław > Klasa B Przeworsk regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Jarosław > Klasa B Przeworsk - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Jarosław > Klasa B Przeworsk. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Jarosław > Klasa B Przeworsk (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Iskra Cieszacin Wielki
|
20 | 5.2 | 2.1 | 3.1 | 90 % | 10 % |
Zorza Jagiełła
|
20 | 5.2 | 1.9 | 3.3 | 95 % | 5 % |
|
Błękitni Maćkówka
|
20 | 5.15 | 1.25 | 3.9 | 90 % | 10 % |
|
Błękitni Wierzbna
|
20 | 4.95 | 2.9 | 2.05 | 90 % | 10 % |
|
Gacovia Gać
|
20 | 4.75 | 1.65 | 3.1 | 90 % | 10 % |
GKS Zarzecze
|
20 | 4.6 | 3.65 | 0.95 | 80 % | 20 % |
|
KS Pełnatycze
|
20 | 4.55 | 2.35 | 2.2 | 90 % | 10 % |
KS Kisielów
|
20 | 4.45 | 3.35 | 1.1 | 80 % | 20 % |
PKS UNUM Babice
|
20 | 4.45 | 1.45 | 3 | 95 % | 5 % |
|
Wisłok Świętoniowa
|
20 | 4.4 | 2.5 | 1.9 | 90 % | 10 % |
Strumyk Hawłowice
|
20 | 4.35 | 3.4 | 0.95 | 85 % | 15 % |
Żuraw Żurawiczki
|
20 | 4.15 | 2.9 | 1.25 | 75 % | 25 % |
Huragan Rozbórz Długi
|
20 | 4.15 | 1.65 | 2.5 | 90 % | 10 % |
Ostrovia Wola Buchowska
|
20 | 4.05 | 1.15 | 2.9 | 80 % | 20 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Jarosław > Klasa B Przeworsk (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Piotr Woźnica | Strumyk Hawłowice | 19 |
| 2 | Kamil Kiper | GKS Zarzecze | 14 |
| 3 | Sebastian Jarosz | Żuraw Żurawiczki | 13 |
| 4 | Kamil Hałoń | KS Kisielów | 11 |
| 5 | Jakub Wasyłyk | GKS Zarzecze | 11 |
Jarosław > Klasa B Przeworsk - pełna klasyfikacja strzelców





























































































_1776713266.png)





