Tabela: Jarosław > Klasa A (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | 47 | 14 | 5 | 2 | 63-21 | ||
| 2 | 21 | 46 | 15 | 1 | 5 | 62-17 | ||
| 3 | 21 | 44 | 14 | 2 | 5 | 38-22 | ||
| 4 | 21 | 40 | 12 | 4 | 5 | 46-25 | ||
| 5 | 21 | 39 | 11 | 6 | 4 | 56-29 | ||
| 6 | 21 | 30 | 10 | 0 | 11 | 38-39 | ||
| 7 | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 37-42 | ||
| 8 | 21 | 24 | 7 | 3 | 11 | 32-51 | ||
| 9 | 21 | 23 | 6 | 5 | 10 | 23-43 | ||
| 10 | 21 | 19 | 5 | 4 | 12 | 34-55 | ||
| 11 | 21 | 19 | 5 | 4 | 12 | 32-53 | ||
| 12 | 21 | 19 | 5 | 4 | 12 | 25-49 | ||
| 13 | 21 | 18 | 5 | 3 | 13 | 29-48 | ||
| 14 | 21 | 18 | 4 | 6 | 11 | 20-41 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa A - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 30 | 10 | 0 | 1 | 40-8 | ||
| 2 | 11 | 27 | 8 | 3 | 0 | 38-10 | ||
| 3 | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 17-8 | ||
| 4 | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 29-14 | ||
| 5 | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 24-16 | ||
| 6 | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 26-9 | ||
| 7 | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 15-23 | ||
| 8 | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 15-22 | ||
| 9 | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 23-27 | ||
| 10 | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 13-20 | ||
| 11 | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 20-26 | ||
| 12 | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 13-18 | ||
| 13 | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 12-29 | ||
| 14 | 10 | 7 | 1 | 4 | 5 | 7-13 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa A - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 25-11 | ||
| 2 | 11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 30-20 | ||
| 3 | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 17-16 | ||
| 4 | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 21-14 | ||
| 5 | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 17-11 | ||
| 6 | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 22-9 | ||
| 7 | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 19-31 | ||
| 8 | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 20-24 | ||
| 9 | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13-28 | ||
| 10 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 14-23 | ||
| 11 | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 12-31 | ||
| 12 | 11 | 8 | 1 | 5 | 5 | 8-20 | ||
| 13 | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 19-33 | ||
| 14 | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 6-21 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa A - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa A w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Jarosław > Klasa A regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Jarosław > Klasa A - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Jarosław > Klasa A. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Jarosław > Klasa A (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
KS Szówsko
|
21 | 4.24 | 1.62 | 2.62 | 80.95 % | 19.05 % |
Korona Tuchla
|
21 | 4.05 | 2.67 | 1.38 | 71.43 % | 28.57 % |
Łęk Ostrów
|
21 | 4.05 | 1.52 | 2.52 | 76.19 % | 23.81 % |
Dąb Dobkowice
|
21 | 4 | 3 | 1 | 61.9 % | 38.1 % |
Hetman Laszki
|
21 | 3.95 | 1.52 | 2.43 | 76.19 % | 23.81 % |
Santos Piwoda
|
21 | 3.76 | 1.76 | 2 | 76.19 % | 23.81 % |
Wiraż Chłopice
|
21 | 3.76 | 2.95 | 0.81 | 66.67 % | 33.33 % |
LKS Manasterz
|
21 | 3.67 | 1.81 | 1.86 | 71.43 % | 28.57 % |
|
Łęg Łowce
|
21 | 3.67 | 1.38 | 2.29 | 61.9 % | 38.1 % |
Tęcza Wysock
|
21 | 3.52 | 1.19 | 2.33 | 76.19 % | 23.81 % |
MKS Radymno
|
21 | 3.38 | 2.19 | 1.19 | 76.19 % | 23.81 % |
LKS Skołoszów
|
21 | 3.14 | 1.1 | 2.05 | 66.67 % | 33.33 % |
Wisznia Nienowice
|
21 | 2.9 | 0.95 | 1.95 | 42.86 % | 57.14 % |
Fredro Surochów
|
21 | 2.86 | 1.81 | 1.05 | 66.67 % | 33.33 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Jarosław > Klasa A (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Łukasz Halwa | Korona Tuchla | 19 |
| 2 | Karol Wota | Dąb Dobkowice | 15 |
| 3 | Marcin Tołpa | LKS Manasterz | 14 |
| 4 | Jakub Herman | MKS Radymno | 12 |
| 5 | Eduardo De SA Jungles | Dąb Dobkowice | 12 |
Jarosław > Klasa A - pełna klasyfikacja strzelców





























































































_1776713266.png)





