Tabela: Jarosław > Klasa A Przeworsk (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | 54 | 17 | 3 | 1 | 85-14 | ||
| 2 | 21 | 47 | 15 | 2 | 4 | 67-29 | ||
| 3 | 21 | 47 | 14 | 5 | 2 | 50-18 | ||
| 4 | 21 | 43 | 13 | 4 | 4 | 53-27 | ||
| 5 | 21 | 36 | 11 | 3 | 7 | 46-34 | ||
| 6 | 21 | 29 | 8 | 5 | 8 | 53-49 | ||
| 7 | 21 | 26 | 8 | 2 | 11 | 38-45 | ||
| 8 | 21 | 26 | 8 | 2 | 11 | 29-36 | ||
| 9 | 21 | 26 | 8 | 2 | 11 | 42-67 | ||
| 10 | 21 | 25 | 8 | 1 | 12 | 44-41 | ||
| 11 | 21 | 19 | 6 | 1 | 14 | 34-64 | ||
| 12 | 21 | 18 | 5 | 3 | 13 | 44-64 | ||
| 13 | 21 | 18 | 5 | 3 | 13 | 40-84 | ||
| 14 | 21 | 8 | 2 | 2 | 17 | 30-83 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa A Przeworsk - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 42-8 | ||
| 2 | 11 | 26 | 8 | 2 | 1 | 27-10 | ||
| 3 | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 30-10 | ||
| 4 | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 33-14 | ||
| 5 | 10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 27-10 | ||
| 6 | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 21-12 | ||
| 7 | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 31-16 | ||
| 8 | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 24-30 | ||
| 9 | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 25-26 | ||
| 10 | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 30-22 | ||
| 11 | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 28-29 | ||
| 12 | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 22-18 | ||
| 13 | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 21-33 | ||
| 14 | 11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 15-41 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa A Przeworsk - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 27 | 9 | 0 | 2 | 36-13 | ||
| 2 | 11 | 26 | 8 | 2 | 1 | 23-8 | ||
| 3 | 10 | 26 | 8 | 2 | 0 | 43-6 | ||
| 4 | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 23-17 | ||
| 5 | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 23-27 | ||
| 6 | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 16-27 | ||
| 7 | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 19-24 | ||
| 8 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 17-41 | ||
| 9 | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 19-51 | ||
| 10 | 11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 8-24 | ||
| 11 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 11-27 | ||
| 12 | 11 | 3 | 0 | 3 | 8 | 16-35 | ||
| 13 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 15-42 | ||
| 14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10-34 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa A Przeworsk - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa A Przeworsk w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Jarosław > Klasa A Przeworsk regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Jarosław > Klasa A Przeworsk - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Jarosław > Klasa A Przeworsk. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Jarosław > Klasa A Przeworsk (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
Start Mirocin
|
21 | 5.9 | 1.9 | 4 | 90.48 % | 9.52 % |
Piast Nowosielce
|
21 | 5.38 | 1.43 | 3.95 | 95.24 % | 4.76 % |
Błękitni Grzęska
|
21 | 5.19 | 2 | 3.19 | 85.71 % | 14.29 % |
GKS Majdan Sieniawski
|
21 | 5.14 | 2.1 | 3.05 | 85.71 % | 14.29 % |
Błyskawica Rożniatów
|
21 | 4.86 | 2.52 | 2.33 | 85.71 % | 14.29 % |
MKS Kańczuga
|
21 | 4.71 | 4.05 | 0.67 | 71.43 % | 28.57 % |
Alabaster Łopuszka Wielka
|
21 | 4.67 | 1.62 | 3.05 | 80.95 % | 19.05 % |
Cresovia Krzeczowice
|
21 | 4.57 | 3.19 | 1.38 | 80.95 % | 19.05 % |
Orzeł II Przeworsk
|
21 | 4.05 | 2.1 | 1.95 | 71.43 % | 28.57 % |
Huragan Gniewczyna
|
21 | 3.95 | 1.81 | 2.14 | 80.95 % | 19.05 % |
San Gorzyce
|
21 | 3.81 | 2.52 | 1.29 | 66.67 % | 33.33 % |
Błyskawica Rozbórz
|
21 | 3.81 | 2.19 | 1.62 | 71.43 % | 28.57 % |
Wisełka Siennów
|
21 | 3.24 | 2.38 | 0.86 | 57.14 % | 42.86 % |
|
Nafta Gaz Jodłówka
|
21 | 3.1 | 1.38 | 1.71 | 61.9 % | 38.1 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Jarosław > Klasa A Przeworsk (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Michał Wilczek | Błyskawica Rożniatów | 22 |
| 2 | Daniel Białogłowski | Cresovia Krzeczowice | 20 |
| 3 | Edwin Struś | MKS Kańczuga | 19 |
| 4 | Paweł Gurak | MKS Kańczuga | 16 |
| 5 | Rafał Frączek | GKS Majdan Sieniawski | 14 |
Jarosław > Klasa A Przeworsk - pełna klasyfikacja strzelców





























































































_1776713266.png)





