2014-08-02 21:45:04

sparing: Przełęcz Dukla - Przełom Besko 6-3

Przełom Besko przegrał w meczu sparingowym z piątoligową Przełęczą Dukla.

W meczu kontrolnym w którym spotkał się spadkowicz z 4 ligi podkarpackiej Przełęcz Dukla z beniaminkiem z Beska pewnie wygrali duklanie 6-3.

Podopieczni Sławomira Walczaka zdecydowanie dominowali w meczu i już do przerwy prowadzili 5-0. Grający praktycznie gołą jedenastką piłkarze Przełęczy (w rezerwie pozostał bramkarz) od 50. minuty grali w dziesiątkę gdyż z powodu urazu boisko musiał opuścić Kamil Pęcak

W sparingu w składzie Przełęczy zagrali m.in. Krystian Frączek i Karol Moszczyński, nie wiadomo jednak czy w nadchodzącym sezonie nie zmienią barw klubowy. Podobnie sprawa ma się z Michałem Kmiecikiem, którego testowali Czarni Jasło.

PRZEŁĘCZ DUKLA - PRZEŁOM BESKO 6-3 (5-0)
Bramki: Frączek 2, Pęcak 2, Moszczyński 2 - samobójcza, Kielar, Macnar

źródło: Przełęcz Dukla