2014-06-22 22:06:58

Derby w Nowej Dębie na remis. Stal - Kolbuszowianka 1-1

Stal Nowa Dęba zremisowała w pojedynku derbowym z Kolbuszowianką 1-1 ratując punkt w 90.minucie meczu.

Spotkanie wywołało spore zainteresowanie wśród kibiców, zarówno tych z Nowej Dęby jak i z Kolbuszowej. Jedni i drudzy głośno dopingowali swoich pupili od czasu do czasu, jak to w meczach derbowych rywali bywa, "pozdrawiając się" wzajemnie.

Pierwsi powody do radości mieli fani drużyny gości. W 26. minucie Łukasz Korab wpakował piłkę do bramki Stali dając prowadzenie "Kolbie".

Radość w sektorach gości była nie mniejsza w 63. minucie, gdy po czerwonej kartce z boiska wyrzucony został Marcin Kowal.

Stalowcy nie poddawali się jednak i walczyli do samego końca. Determinacja miejscowych przyniosła skutek i w 90. minucie zdobyli wyrównującą bramkę. Wojciech Dudek trafił na 1-1 ustalając wynik meczu.

STAL NOWA DĘBA - KOLBUSZOWIANKA 1-1 (0-1)
0-1 Korab (26)
1-1 Dudek (90)

Czerwona kartka: Kowal (63)

źródło: polskieligi.net / Stal Nowa Dęba