2016-05-07 20:41:27

LKS Pisarowce wygrał ważny mecz w Kolbuszowej

Piłkarze LKS-u Pisarowce w białych strojach (fot. archiwum)
Zawodnicy Kolbuszowianki nie wykorzystali atutu własnego boiska i przegrali bardzo istotny mecz z LKS-em Pisarowce.

Kolbuszowianie fatalnie zaczęli to spotkani. Po dośrodkowaniu piłki ze skrzydła obrońcy nie byli w stanie jej dobrze wybić, a najsprytniej zachował się Rafał Domaradzki. Syn prezesa LKS-u Pisarowce otworzył wynik, ale goście nie poszli za ciosem.

Kolbuszowianka szukała sposobu na odpowiedź i zaskoczyła defensywę gości kilka minut przed przerwą. Do rzuconej przez Konrada Macę piłki ruszył Brian Dziedzic, uprzedził golkipera gości i trafił do siatki.

Na początku drugiej połowie nieznaczną przewagę miała Kolbuszowianka, ale LKS Pisarowce też miał swoje okazje. Gola na 1-2 zdobył Fabian Pańko, który zachował zimną krew w sytuacji sam na sam z Mateuszem Koziołem.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - LKS PISAROWCE 1-2 (1-1)

0-1 Rafał Domaradzki (6)
1-1 Brian Dziedzic (41)
1-2 Fabian Pańko (79)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Skowron, Mokrzycki, Hus, Ł. Maca, Dziedzic (68. Dziewit), Cieślik, Saj, Leśniowski (77. Radoń), B. Fryc (62. Paśko), K. Maca.

LKS Pisarowce: Hajduk - Jaklik, Kokoć, Łuczka, Sikorski (77. Kumah-Doe), Lorenc, Karol Adamiak, Kamil Adamiak (72. Lisowski), Ząbkiewicz (60. Pańko), Walaszczyk (90. J. Domaradzki), R. Domaradzki (22. Kasperkowicz).

Sędziował: Witold Kwaśny (Ropczyce). Żółte kartki: Saj - Pańko. Czerwona kartka: Saj (85, druga żółta). Widzów: 150.