2014-06-04 23:06:53

Orzeł mocniejszy od Sokoła

W meczu 33.kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Orzeł Przeworsk wygrał z Sokołem Sieniawa 1-0.

Ligowy pojedynek Orła z Sokołem był zarazem pojedynkiem derbowym. Dzięki bramce Tomasza Walata górą w powiecie jest Orzeł Przeworsk.

W ekipie gospodarzy ligowy debiut zaliczył Karol Flak. Wychowanek klubu w 55.minucie zmienił innego młodego zawodnika miejscowych - Grzegorza Pawełka.

Orzeł Przeworsk: Karnas - Broda, Sykała, Jarosz, Weres, Kocur, Zięba (83. Florek), Tworzydło (45. Walkowicz), Pawełek (55. Flak), Słysz, Walat (90. Duży)

Sokół Sieniawa: Kukulski - Skała, S.Padiasek, Wrona, Siwyj, Bursztyka, Wilusz (72. Hass), Pigan (86. Marczenia), Wróbel (76. Kołodziej), Małyk, Adamczyk

Sędziował: Rafał Greń (Rzeszów). Żółte kartki: Jarosz, Słysz.

źródło: polskieligi.net