2014-05-03 07:58:52

Wisłoka Dębica wypunktowała Piasta Tuczempy

Wisłoka Dębica wygrała 2-0 z Piastem Tuczempy w meczu 24. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Mirosława Kality wyszli na prowadzenie w 29. minucie spotkania. Bramkarz gości, Mateusz Toporowski, faulował w polu karnym Kamila Oślizło, a arbiter podyktował rzut karny. Skutecznym egzekutorem okazał się Dariusz Kantor, który w tym sezonie 4 ligi podkarpackiej trafiał do siatki już 27 razy.

Wynik spotkania jeszcze przed przerwą ustalił Tomasz Barycza. Zawodnik Wisłoki Dębica w efektowny sposób dobił uderzenie Kantora, a piłka odbijając się od słupka wpadła do bramki.

1-0 Kantor (29-karny)
2-0 Barycza (45)

Wisłoka Dębica: Ćwiczak - Remut, Kot, Cieślik, Ivanowskyy, Oślizło, Pęcak, Bała (59. Podlasek), Juszkiewicz, Barycza (66. Wolak), Kantor

Piast Tuczempy: Toporowski - Wielgosz, Kud, Jaroch, Ivanishyn (55. Czub), Mikulec (75. Gierczak), Sas, Wota, Pasaj (75. Szuflita), M. Iwański (50. Łukasiewicz), Hołub

Sędziował: Piotr Farion (Krosno). Żółte kartki: Remut, Ivanovskyy - Wota. Widzów: 400

źródło: polskieligi.net / wisloka.com.pl / kspiasttuczempy1937.futbolowo.pl