Fot. Resovia Rzeszów Koszykówka/Facebook.
OPTeam Energia Polska Resovia ogłosiła nowego gracza. Po rocznej przerwie w "Pasiaku" zobaczymy Oleksandra Mishulę, który będzie odpowiedzialny za ofensywę w zespole z Rzeszowa.
To już pewne! Do koszykarskiej Resovii powrócił, grający na pozycji rzucającego obrońcy, Oleksandr Mishula. Ukrainiec, który tak dobrze spisywał się w sezonie 2024/25 (średnia 23,9 punktu na mecz), jest kolejnym nabytkiem obok Mateusz Bartosza, Jana Góreńczyka, Grzegorza Grochowskiego, Maksymiliana Szeflera oraz Oleksandra Antypova.
Kibiców zespołu Przemysława Łuszczewskiego może cieszyć wiadomość, że 34-latek jest gotowy do gry po wyleczeniu kontuzji kolana, przez którą musiał pauzować w poprzednich rozgrywkach.
W klubie ze stolicy Podkarpacia wierzą, że obecność Mishuli pozwoli Resovii zadomowić się w górnej połowie tabeli 1 Ligi Mężczyzn i tym samym zagwarantuję grę w play-off.
Czytaj także
2026-06-22 22:28
Prezes KSZO zapowiada mocne transfery! Dwie umowy już podpisane
2026-06-11 20:25
Wojciech Wątroba odchodzi z OPTeam Energia Polska Resovia
2026-02-08 18:55
Osłabiona Resovia wysoko przegrała na wyjeździe
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.









_1776713266.png)















































