2013-11-02 20:22:34

JKS Jarosław pokonał Podlasie. Goście dwukrotnie prowadzili

JKS Jarosław wygrał 4-2 z Podlasiem Biała Podlaska w meczu 16. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Nie obyło się bez problemów - goście dwukrotnie prowadzili.

Już w 9. minucie po błędzie Piotra Ciska do siatki trafił Adam Wiraszka i goście wyszli na prowadzenie.

Wyrównującego gola zdobył w 32. minucie Bartłomiej Raba, ale kilka minut później ponownie na listę strzelców wpisał się Wiraszka. Do przerwy Podlasie Biała Podlaska prowadziło 2-1.

Po zmianie stron gospodarze wzięli się za odrabianie strat. Wyrównał Raba, a bramkę na 3-2 strzelił Tomasz Wolan.

W 62. minucie czerwoną kartką ukarany został bramkarz gości Robert Baczewski i pomiędzy słupkami stanąć musiał jeden z zawodników z pola.

Wynik spotkania na 4-2 ustalił w doliczonym czasie gry Piotr Kłak.

źródło: polskieligi.net

BRAWO JKS!!!TERAZ JEDZIEMY DO KROSNA PO 3 PUNKTY!!!!!

Mysza 2013-11-02 20:33:58

Brawo za zwyciestwo i walke ale poziom gry troche niepokoi

~anonim 2013-11-02 22:19:26

Trener czytał komentarze i został na ławie odrazu widać że Jks potrafi grać bez niego do przodu. ..

~anonim 2013-11-02 22:35:09

pozdrawiamy Bułę

jks 2013-11-02 23:35:03

fajny mecz cos sie dzialo tyle bramek co we wczesniejszych wszystkich meczach u siebie brawo jks. lider po pierwszej rundzie

Cazorla 2013-11-03 02:49:27

Pozdrawiamy "Monalize"... BLACK-BLUE....

RealityMan 2013-11-03 07:11:21

No proszę sześć bramek zobaczyliśmy jak nigdy :) owszem bez "autobusu" dwie starciliśmy ale grając ofensywnie cztery bramki zdobyli :) da się? da! Poziom mizerny ale bramek dużo a to właśnie kochaja kibice:)!

Gooolllll 2013-11-03 07:19:34

No bo dla kibica liczą sie bramki a tylu goli dawno na JKSie nie było:) Gra jaka była każdy widział "Juras" może by sobie odpoczął tak jak wczoraj Trener?:) Chłopak juz ledwo zipie na boisku:) "Babcia" rozkojarzony jak kocur w marcu:) Bramki stracone bez obrony stalinfgradu ale za to cztery strzelili a nie kolejne zero:)

jks 2013-11-03 08:36:19

co wy chcecie od chlopakow z przemysla graja dla jksu i z**********aja na boisku. a co do babci to przez 11 mwczu nie puscil bramki wic jeden blad i juz o tym zapomnieliscie. brawo jks mamy lidera i to sie liczy a gra nie byla taka zla bo na takim boisku nic wiecej nie nagrasz

~anonim 2013-11-03 09:09:59

na takim boisku? chyba takimi zawodnikami:):):)

ssak 2013-11-03 09:27:25

heh wygrasz zle! zremisujesz zle! przegrasz zle!wygrasz 1:0 zle wygrasz 4:2 to ktos mecz sprzedał w jarosławiu chyba powinni odnowa otworzyć zakład!

~anonim 2013-11-03 09:38:39

Jakiś szczyl sie podnieca a ty zaraz mędrca udajesz? wszystkich? to może ciebie pierwszego tam umieścimy:) Nir porównuj innych do jakiegoś gościa szczyla ale zazdrośnika z SZERSZENI co ich boli to że JKS jest liderem !!! SZERSZENIE RĘCE PRECZ OD KLUBU !!!!! Pozdro dla KUMATYCH!!!

Max36 2013-11-03 09:45:04

Brawo! dobrze że na koniec strzelili cztery bramki co do tej pory było nie możliwe :) Naprawdę udany sezon!!! Tak trzymać! Zgadza się że SZERSZENIE zawiedzeni bo im nie pasuje że ten Zarząd sobie radzi ale poprzednikom DZIĘKUJEMY za doprowadzenie Klubu prawie do bankructwa Dobrze że ta ekipa wyprowadza Klub z długów i wychodzimy na prostą !!! Teraz jak sie polepsza i jest sukces to HIENY by chętnie się do korytka chciały dopchać! Tamtym "Panom" już dziękujemy ! Nawet rozpowiadanie głupot i mącenie wam nieudacznikom nie pomogą!!!!! BRAWO JKS !!! Wiem że SZERSZENIE cierpią i ich boli sukces ale mam dla nich bardzo złą wiadomość BĘDZIE JESZCZE BARDZIEJ BOLAŁO:)!!!

~anonim 2013-11-03 10:43:02

Linn densing szyja

obserwator 2013-11-03 10:51:05

co sedziowie wyprawiali na meczu

Camel 2013-11-03 13:05:35

zdziwił byś się jakie błędy sędziowie popełniają w wyższych ligach, niedawno była głośna sprawa nie wyłapania 6m spalonego w meczu Stal M - Pogoń Siedlce... w ekstraklasie też są cyrki.. Polski poziom sędziowania jest na karygodnie niskim poziomie..

bbb 2013-11-03 15:52:44

Jest dobrze mamy lidera były bramki jest super! Nie ma co sie napinać!

/// 2013-11-03 16:26:18

obiektyw po co sie podniecasz? żyłka ci pęknie i na co ci to:) dorównałeś poziomem do tych o których piszesz:)

Yaro 2013-11-03 16:29:22

Nareszcie cos ustrzelili i to sie liczy jest trzy punkty jest lider jest OK! Gramy dalej:)! Zima zapowiada sie spokojnie bo kto sie spodziewał że JKS zdobędzie tyle punktów a narzekać zawsze ktoś będzie tak jak w życiu :) Nie ma co sie napinaczami i szerszeniami przekmować!

Kazalot 2013-11-03 17:42:04

BRAWO JKS !!! TAK TRZYMAĆ PANOWIE !!! LIDER JEST NASZ!!!!:)

tofik kazanie 2013-11-03 18:00:38

pozdrawiam chlopakow z JKS=u,Przemysl zawsze Polski a Jarosław? jeszcze lepszy

aaa333 2013-11-03 18:04:11

JKS brawom i gratuluję wygranej Brawo Loczek uratowałeś ten mecz -DZIEKI!:)

~anonim 2013-11-03 18:49:44

Stoję w kolejce po bilet ktoś sie w niej do byłego zawodnika odzywa "a pan też musi stać i płacić tyle lat pan tu grał."a koło kasy stoji panienka z puszka i zbiera do niej kase .W pewnym momecie mówi do tych za bramą wpuscie ich to moi znajomi .takie standardy tam teraz panuja mam nadzieje że was będą szanować .

messileno 2013-11-03 19:07:48

Następnym razem proszę spróbować wprowadzić siłą takiego piłkarza jak Jurek J. czy Rysiek K. którzy za każdym razem odmawiają darmowego wstępu na mecz. Ciekawe czy ci się to uda? Chyba, że piszesz o Gorylu czy Sobczaku. Oni umarłemu z ucha by wypili. A ta dziewczyna zbierała do puszki dla dzieciaków z Domu Dziecka.

prawda 2013-11-03 19:27:55

Z ostatniej chwili: Lynowi odpadła głowa ze sprężyny

zawsze-modna 2013-11-03 19:32:31

Dlaczego na Podkarpacielive nie ma opcji Lubie to? Oplułem monitor jak to przeczytałem. Lynn i jego główka.

wikipedia 2013-11-03 21:22:51

Nie wiem co autor tego filmu z nieuznanymi bramkami tam widzi przekręconego. W pierwszej sytuacji chłop "dobija" podanie które wcześniej trafiło w zawodnika JKSu w momencie, gdy napastnik gości był na pozycji spalonej. W kolejnej sytuacji zawodnik biegnący środkiem jest na pozycji spalonej (zdobywca bramki) w momencie gdy idzie podanie do boku. Jest spalony, bo bierze udział w akcji. Kolejna akcja - faul gdzieś w oddali który ciężko ocenić. Niech będzie. Następna - zawodnik leży a sędzia każe grać dalej. Jest przepis mówiący że powinno się przerwać grę? NIE MA! Inaczej co akcja kładł by się zawodnik drużyny broniącej i sędzia musiał by przerywać mecz.

12345 2013-11-03 23:14:21

Jak zwykle masa żenujących komentarzy... Sprzedany mecz- gość ponad 100 minut zachwouje czyste konto, trafia mu się jeden błąd i już sprzedał mecz. A co do biletów- za tą kasę co JKS wisi Sobczakowi klub powinien mu zafundować dożywotni darmowy wstęp razem z całą rodziną i sąsiadami- to, że w klubie panują zasady chytrości to nie znaczy, że dotyczy to każdego zawodnika, który tam grał.

~anonim 2013-11-04 00:05:21

andrzej Lynn zgwalcil szyja Prabuską

~anonim 2013-11-04 09:02:14

12345 nie osmieszaj sie pisząc takie brednie !:) Szerszenie za brame!

vvv 2013-11-04 09:12:13

Wszyscy do Krosna!!! No i pierwsza kolejka wiosenna rozegrana w listopadzie i może by tak wpaść do Tomaszowa...:)

fc 2013-11-04 09:12:57

Brawo "Loczek" tak trzymaj !!! :)

alexBand 2013-11-04 09:14:49

LYNN na prezydenta!

kibic 2013-11-04 14:50:42

Zobaczcie co o tym meczu piszą w lokalnej prasie w Białej Podlaskiej, oceńcie sami.

~anonim 2013-11-04 18:43:28

No i zrozumieli o co chodzilo z tymi biletami .powodzenia ps. Szacunek i pamięć jak by ktos taki jak Ci w żółtych koszolkach (ochrona )nie wiedzieli. Najlepiej wam wychodzi kogos obrażać.

Ktoś 2013-11-04 18:52:48

Andrzej Lynn miał orgazm

xxxx 2013-11-05 18:25:41

szmaty ochronne zobaczycie na najblizszym meczu pajace!!!!!!!!!

hihi 2013-11-05 19:54:58

no proszę jakiś "mędrzec" sie odezwał buahahahahhahahahahahahaha

12345 2013-11-06 09:21:15

znowu sie osmieszasz :):):)

ja67 2013-11-08 15:41:58

wikipedia nie zna przepisów! przy nieuznanej bramce po zagraniu do boku nie ma mowy o spalonym,nawet jesli biegnący srodkiem był na pozycji spalonej,to piłka nie była grana do niego. Spalony mógł być tylko w momencie dogrania do tego zawodnika ze skrzydła. tyle,że sędzia boczny został w "blokach" i pomykał 5 m za akcją...A co do leżącego zawodnika nie chodzi chyba o nieprzerwanie meczu,ale o popełniony faul przez spóżnionego ze wślizgiem zawodnika JKS. Takie samo przewinienie było w meczu Ruch-Zawisza i za coś takiego gość dostał czerwień. Tyle,że to nie ekstraklasa a nieudolnych sędziów w tej lidze jest masa...