2013-11-02 21:43:36

Stal Sanok przegrała u siebie z Avią Świdnik

Stal Sanok przegrała 1-2 z Avią Świdnik w meczu 16. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Stali Sanok nie powtórzyli dobrego wyniku z Przemyśla (zwycięstwo 2-0 z Polonią) i na zakończenie rundy przed własną publicznością ulegli Avii Świdnik.

Gospodarze stracili gola już w 1. minucie meczu. Błąd obrony sanoczan wykorzystał Wojciech Białek. W 17. minucie wyrównującą bramkę zdobył Olesandr Szałamaj i do przerwy było 1-1.

Chwilę po zmianie stron ponownie do siatki trafili gracze Avii Świdnik. Tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Maciejewski, który wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Piotra Krzanowskiego.

Przez ostatnich kilka minut sanoczanie grali z przewagą jednego zawodnika (czerwoną kartką ukarany został Piotr Bednarek, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku), ale pomimo tego nie udałom im się doprowadzić do wyrównania.

0-1 Białek (1)
1-1 Szałamaj (17)
1-2 Maciejewski (51)

Stal: Krzanowski - Jaklik, Kokoć (24. Józefiak), Łuczka, Januszczak (77. Poliniewicz), Węgrzyn, Adamiak Karol, Lorenc, Ząbkiewicz, Sobolak, Szałamaj

Avia: Gieresz - Kowalski, Czępiński, Maciejewski, Lenart, Majewski (46. Krawiec), Jeleniewski, Ligienza (73. Jankowski), Tarkowski, Białek (85. Bednarek), Mazurek (35. Sadło)

Żółte kartki: Krzanowski, Karol Adamiak, Lorenc, Ząbkiewicz - Czępiński, Jeleniewski, Kowalski. Czerwona kartka: Bednarek (86)

źródło: polskieligi.net / stalsanok.com.pl