2013-10-26 21:21:10

Stal Sanok wreszcie się przełamała. Wygrana w Przemyślu

Stal Sanok wreszcie się przełamała i wygrała wyjazdowy pojedynek z Polonią Przemyśl.

Drużynę z Sanoka po rezygnacji Marcina Gabora poprowadzili Robert Ząbkiewicz i Damian Niemczyk.

Goście wyszli na prowadzenie już w 11. minucie meczu po trafieniu Piotra Łuczki. Wynik spotkania na 2-0 dla Stali Sanok ustalił w końcówce Jakub Ząbkiewicz.

Gracze Polonii Przemyśl mecz kończyli w dziesiątkę - w 48. minucie czerwonym kartonikiem ukarany został Ukrainiec Serhij Sywyj.

0-1 Łuczka (11)
0-2 J. Ząbkiewicz (84)

Polonia: Krawczak - Sywyj, Jaroch, Kuźniak, Sokił - Gawłowski, Gwóźdź, K. Kazek, Owczar (46. Sedlaczek) - A. Kazek (46. Delikat), Gosa

Stal: Krzanowski - Kokoć, Łuczka, Karol Adamiak, Januszczak - J. Ząbkiewicz (90. Fryda), Jaklik, Lorenc (79. Józefiak), Węgrzyn, Sobolak (83. Poliniewicz), Szałamaj

Sędziował: Tomasz Mroczka z Mielca. Żółe kartki: Sywyj, A. Kazek - Karol Adamiank, Januszczak

źródło: polskieligi.net