2013-10-12 23:14:17

Wisłoka Dębica wygrała w Niechobrzu. Dwa gole Tomasza Baryczy

Piłkarze Wisłoki Dębica wygrali 2-1 z Jednością Nechobrz w wyjazdowym pojedynku 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Mirosława Kality wyszli na prowadzenie w 28. minucie meczu po trafieniu Tomasza Baryczy. Ten sam  zawodnk podwyższył na 2-0 w drugiej połowie.

Gracze Jedności Niechobrz zdobyli kontaktową bramkę chwilę przed przerwą (Damian Grzebyk), ale nie udało im się odrobić strat.

Wisłoka Dębica wciąż jest liderem 4 ligi podkarpackiej. "Biało-zieloni" mają trzy punkty przewagi nad drugą w tabeli Wólczanką.

0-1 Barycza (28)
0-2 Barycza (62)
1-2 Grzebyk (84)

źródło: polskieligi.net