2013-10-12 23:30:11

Dwa karne i cztery gole w meczu Orzeł - Tomasovia

Orzeł Przeworsk pokonał przed własną publicznością TomasovięTomaszów Lubelski 3-1 inkasując kolejne trzy punkty.

Orłowcy objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu obrońcy gości Łukasza Sękowskiego. Kwadrans później było już 1-1, a wyrównującą bramkę zdobył Patryk Słotwiński.

Po przerwie kibice doczekali się kolejnych dwóch goli, co ciekawe oba padły po rzutach karnych. Najpierw na 2-1 dla miejscowych strzelił Tomasz Walat, a na dwie minuty przed końcem rywala dobił Paweł Zięba.

ORZEŁ PRZEWORSK - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 3-1 (1-1)
1-0 Sękowski (24-samobójcza)
1-1 Słotwiński (39)
2-1 Walat (70-karny)
3-1 Zięba (88-karny)

Orzeł: Drzystek - Jarosz, Sierżęga, Sykała, Ostrzywilk - Kocur, Karwacki, Zięba, Kojder (77. Pilecki) -Walat (86. Rzeźnik), Gruca (90. Słysz)

Tomasovia: Bartoszyk - Bojarczuk (46. Kaniewski), Sękowski, Joniec, Skiba (73. Kozyra) - Hajnas, Smoła (46. Karwacki), Żurawski, Wrzosek (61. Kłos) - Słotwiński, Kusiak.

Sędziowali: Paweł Kantor z Dębicy. Żółte kartki: Joniec, Kozyra, Żurawski.