2025-07-26 13:07:30

Marcin Płuska: Bramka stracona w ostatniej sekundzie zawsze boli

fot. Stal Stalowa Wola
fot. Stal Stalowa Wola
- Mimo całego przebiegu spotkania ten mecz mogliśmy wygrać, bo bramka stracona w ostatniej sekundzie meczu zawsze boli. To jest czas, żeby wyciągnąć wnioski i więcej nie popełniać takich błędów - mówił trener Stali Stalowa Wola po remisie z Olimpią Grudziądz. 
 
- Inauguracja za nami. Bardzo trudne spotkanie w Grudziądzu, ale też takiego spotkania się spodziewaliśmy, bo wiemy, że Olimpia na swoim stadionie jest bardzo niewygodnym rywalem i zawsze ciężko tutaj o jakiekolwiek punkty - mówił trener Marcin Płuska. 
 
- Co do przebiegu spotkania, to pierwsza połowa bardzo ciężka dla nas, nie mogliśmy złapać swojego rytmu i nie do końca to wyglądało tak, jakbyśmy sobie tego życzyli i to Olimpia Grudziądz dłużej utrzymywała się przy piłce i była stroną dominującą.

Marcin Płuska: Mogliśmy wygrać ten mecz

- Druga połowa na pewno lepsza. Cieszy bramka po stałym fragmencie gry, gdzie otworzyliśmy wynik spotkania i myślę, że mimo całego przebiegu spotkania ten mecz mogliśmy wygrać, bo bramka stracona w ostatniej sekundzie meczu zawsze boli. To jest czas, żeby wyciągnąć wnioski i więcej nie popełniać takich błędów.
 
- Dziękuję drużynie za zaangażowanie i determinację, bo jest to nowy zespół, który też potrzebuje czasu, ale na pewno te cechy ewolucjonalne były na bardzo wysokim poziomie - dodał trener Stali Stalowa Wola. 
 
YouTube Thumbnail
Play
 

Komentarze (11)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.