2025-07-01 12:25:46

Kamil Jagusiak w sztabie Błażowianki Błażowa

Kamil Jagusiak asystentem trenera w Błażowiance Błażowa (fot. Sokół Sokołów Małopolski)
Kamil Jagusiak asystentem trenera w Błażowiance Błażowa (fot. Sokół Sokołów Małopolski)
Błażowianka Błażowa powiększyła sztab szkoleniowy. Asystentem trenera w nadchodzącym sezonie będzie Kamil Jagusiak. 
 
Błażowianka Błażowa w nadchodzącej kampanii będzie rywalizować w 4. lidze podkarpackiej. Beniaminek rozpoczął wzmocnienia od sztabu szkoleniowego. Asystentem trenera Konrada Bobera będzie Kamil Jagusiak. 
 
30-latek jest w trakcie zdobywania licencji UEFA A. Obecnie jest trenerem drużyny U-15 w SMS-ie Tyczyn. Ponadto jako pierwszy trener prowadził Sokół Sokołów Małopolski oraz KS Stobierna, z którym awansował do klasy O.
 
Kamil Jagusiak odbył również staże trenereskie w akademiach Legii Warszawa, Rakowa Częstochowa i Widzewa Łódź. 
 
- Jestem bardzo zadowolony z możliwości dołączenia do drużyny z Błażowej. To dla mnie kolejne ważne wyzwanie i naturalny krok w dalszym rozwoju trenerskim. Cieszę się, że będę mógł wspierać drużynę która właśnie awansowała do IV ligi i pracować razem z trenerem oraz zawodnikami nad dalszym rozwojem zespołu. Przed nami wiele wyzwań, ale wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć dobre wyniki i utrzymać się w lidze z podniesioną głową - mówił Kamil Jagusiak. 
 

Czytaj także

Komentarze (2)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.