
W inauguracyjnym odsłonie Imoco dominowało, wygrywając 25-11 dzięki skutecznej grze w bloku i wyłączeniu Sabriny Machado z ataku.
W drugim secie Rysice na moment objęły prowadzenie, ale seria błędów i skuteczność Ting Zhu zapewniły Włoszkom zwycięstwo 25-15.
Trzecia partia była najbardziej wyrównany, jednak Isabelle Haak zdobyła aż 11 punktów, przesądzając o triumfie gospodyń. MVP zawodów została Marina Lubian.
W kolejnej fazie rozgrywek DevelopRes zmierzy się z Allianz MTV Stuttgart.
A. Carraro Imoco Conegliano - KS DevelopRes Rzeszów 3-0 (25-11, 25-15, 25-19)

Kibic 2025-01-23 20:12:45
Profesjonalizm i rzetelnośc dziennikarska az bije z tego portalu Wczoraj grało Miasto Szkla które wygrywa mecz za meczem a tu ani słowa, wcześniej wygrał Sokół łańcut tez ani słowa a tu skrót mecz gdzie wpierdziel był na maksa ogarnijce się bo nie za dlugo dacie zawody z WSK w brydżu na żywo szachach
~anonim 2025-01-23 21:09:49
koszykówka i siatkówka zwłaszcza są fajowe
Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.