Filip Dziurgot podpisał z Resovią profesjonalną umową (fot. P. Golonka/ Resovia)
Filip Dziurgot podpisał profesjonalny kontrakt z Resovią. 18-latek związał się z klubem dwuletnią umową z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.
Filip Dziurgot będzie reprezentował barwy przez kolejne dwa lata. 18-letni wychowanek związał się z klubem profesjonalnym kontraktem.
Bramkarz od początku swojej piłkarskiej przygody związany był z SMS-em Resovia. W minionym sezonie występował w drużynie rezerw w 4 lidze podkarpackiej. W ostatnim czasie został wcielony do kadry seniorskiej i uczestniczył w przygotowaniach do Betclic 2 ligi.
Filip Dziurgot w rundzie wiosennej minionego sezonu był włączony do kadry pierwszej drużyny, jednak nie udało mu się zadebiutować na zapleczu Ekstraklasy.
Czytaj także
2024-07-17 12:21
Ukraiński obrońca dołączył do KS Wiązownica
2024-07-17 14:00
Bartłomiej Ciepiela zostaje w 1 lidze
Komentarze (6)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.