2024-06-22 15:35:00

Mateusz Stolarski przedłużył umowę z Motorem Lublin

Mateusz Stolarski z nowym kontraktem w Motorze Lublin (fot. Motor Lublin)
Mateusz Stolarski z nowym kontraktem w Motorze Lublin (fot. Motor Lublin)
Mateusz Stolarski poprowadzi Motor Lublin w kolejnym sezonie. Szkoleniowiec przedłużył kontrakt z klubem do 30 czerwca 2025 roku. 
 
Mateusz Stolarski nadal będzie trenerem Motoru Lublin. 31-latek przejął zespół po dymisji Goncalo Feio i wywalczył z drużyną awans do Ekstraklasy. Poprowadził drużynę w 12 spotkaniach w 1 lidze i zanotował średnią 1/83 pkt na mecz. 
 
Teraz jego umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2025 roku. Mateusz Stolarski będzie najmłodszym trenerem spośród wszystkich drużyn w PKO BP Ekstraklasie. 
 
 - Cieszę się, że będę mógł dalej kontynuować ten projekt, bo dobrze się pracuje wśród dobrych ludzi. Przychodząc do Motoru prawie dwa lata temu miałem marzenie, żeby wznieść ten klub na wyższy poziom. Chciałem, żeby kibice mogli być dumni z tej drużyny. Spotkałem tu środowisko, które chce się rozwijać, ale nie spodziewałem się, że sukcesy nadejdą tak szybko. To było możliwe dzięki fantastycznym piłkarzom i społeczności, która jest zgromadzona wokół klubu. Przeszliśmy już długą drogę, ale wierzę, że wszystko, co najlepsze jest jeszcze przed nami. Najważniejsze, żebyśmy byli razem. Wtedy dalej będziemy niezniszczalni – powiedział trener Stolarski po podpisaniu kontraktu cytowany na oficjalnej stronie klubu. 

Mateusz Stolarski w przeszłości związany był ze Stalą Rzeszów oraz Wólczanką Wólka Pełkińska. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Bęc Bam Bam 2024-06-23 13:06:54

Stolarski był w STALI RZESZÓW więc wiadoma sprawa, ze CV dzięki temu ma takie, ze najlepsze kluby w Polsce go bedą chcieć. W tym mieście liczy się tylko STAL w CV, każdy inny klubik to wiadomo, że był za słaby i do Stali się nie dostał. To samo z Juniorami i CLJ.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij