2024-05-19 20:19:11

Dariusz Kantor: Przegraliśmy pierwsze miejsce, ale liga jeszcze się nie skończyła

fot. Daria Misiaszek/Wisłoka Dębica
fot. Daria Misiaszek/Wisłoka Dębica
-Pierwsze miejsce przegraliśmy, ale mamy jeszcze dużo do grania. Mamy trzy mecze ligowe, mamy mecze pucharowe, które chcemy wygrywać. Dla nas się liga jeszcze nie skończyła- mówił po meczu z Wisłoką Dębica Dariusz Kantor. 
 
- Gratuluję Wisłoce zwycięstwa, które zdobyła dzięki swojej determinacji, charakterowi, uporowi, cechom wolicjonalnym, których tutaj nigdy nie brakowało. Było widać, że Wisłoka gra o życie, że  zostawia na boisku serducho, zostawia wszystko to, co ma. To zwycięstwo Wisłoce jest bardzo potrzebne- rozpoczął Dariusz Kantor. 

Dariusz Kantor: Nie zasłużyliśmy na porażkę, ale na zwycięstwo też nie

- Z przebiegu gry uważam, że na pewno nie zasługiwaliśmy na porażkę. Myślę, że na zwycięstwo chyba też nie. Może mieliśmy częściej piłkę przy nodze, może nieźle nią operowaliśmy do momentu pola karnego. Dzisiaj słabo to wyglądało już w finalizacji, w tej ostatniej tercji. Wyglądaliśmy po prostu pod tym względem blado. Wydaje mi się, że tutaj nie zasłużyliśmy na zwycięstwo. Na remis myślę, że jak najbardziej tak- podkreślił opiekun Siarki Tarnobrzeg. 
 
- Przede wszystkim boli ta porażka, że została powiązana w takich okolicznościach w doliczonym czasie gry, w ostatniej minucie. Po bramce samobójczej, kuriozalnej bramce, gdzie stoper skacze bez nikogo, bramkarz widzi wszystko. Nagle dostajemy bramkę.

Trener Siarki Tarnobrzeg: Przegraliśmy pierwsze miejsce, ale liga jeszcze się nie skończyła

- Każda porażka boli, każda seria kiedyś się kończy. Szkoda, że ma to miejsce w takich okolicznościach, bo z przebiegu gry uważam, że zasługiwaliśmy na co najmniej remis- mówił dalej Dariusz Kantor. 
 
- Pierwsze miejsce przegraliśmy, ale mamy jeszcze dużo do grania. Mamy trzy mecze ligowe, mamy mecze pucharowe, które chcemy wygrywać. Dla nas się liga jeszcze nie skończyła- dodał. 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 8

Rozwiąż działanie =

Siarka 2024-05-20 01:08:00

Darek daj spokój. Wszyscy widzieli skład jaki wystawiłeś i jak nie chciałeś skrzywdzić Wisłoki. Odpoczywamy przed pucharem z Igloopolem? Bądźmy poważni. Cała Polska wie, że może nie było ustawki, ale nie zrobiłeś nic, aby pokonać Wisłokę i maksymalnie ułatwiłeś im zadanie. Oby to kiedyś do nas nie wróciło...

Jarząbek 2024-05-20 06:41:10

Do Siarka daj spokój kto bedzie pamietał o sobotnim meczu jak zlejecie lks w pucharowym meczu.Bo innego wyniku sie nie spodziewam...
i pogońcie te ku xxx y z zatorbia po wałach nad wisłoką.

Obserwator 2024-05-20 08:07:57

Panie Kantor jakby siarce groził spadek to ktoś by sprezentował siarce 3 punkty tak jak Siarka sprezentowała Wisłoce? , niestety siarko przez niektórych prezesów, trenerów, działaczy dalej będziesz taplać się w 3 lidze gdzie np stalowa Wola gra baraż o 1 ligę!

SssSsSssS 2024-05-20 13:20:42

Dogonić wieczysta były już szanse tylko matematyczne, wszyscy wiemy że to praktycznie niemożliwe a Wisłoce punkty potrzebne jak rybie woda. Czy jest żal, że niedzielny mecz już tylko o prestiż z krakusami? Trochę tak ale trudno. Stalowa jest na fali ma ciekawy zespół trenera pieniądze niech próbuje ale czy tam tak wszystko gra jak trzeba ? Nie sądzę ale to nie moja sprawa.

1957 2024-05-20 15:41:20

Szanse awansu były zerowe za duża strata do lidera, więc nie oszukujmy się, Kantor oddał punkty swojej Wisłoce żeby ją ratować.Bedziemy się kisić w tej buraczanej lidze pewnie ze 3-4 lata tak jak Stalowa, wydostać się stąd graniczy z cudem, teraz dojdzie Sandecja może jeszcze Puławy i mamy pozamiatane.Stalowa się kisiła w tej lidze, ale jak weszli to nie popełnili tego błędu co my, dlatego teraz mają efekt w postaci niezłej sytuacji finansowej,mądrego fachowca trenera i solidnego składu który budowali od podstaw i może jeszcze zawojować nawet te baraże, bo są teraz na fali zwycięstw.My możemy na tą chwilę tylko pomarzyć żebyśmy się znaleźli w przyszłości w takim miejscu.

Marek Zupa 2024-05-20 16:55:38

siara siara kulwa stara haha kisić w trzeciej lidze
Tylko resowia

Kibic Stali Stalowa Wola 2024-05-21 13:37:01

U nas póki co sportowo sytuacja jest bardzo dobra dzięki fachowcowi trenerowi i całemu sztabowi. Mimo niechęci między klubami chciałbym żeby Siarka zagrała w 2 lidze, derby miały zawsze dobry klimat. W tym momencie to ledwie kilka ekip przyjeżdża do nas na trybunę gości. Myślę, że za rok zrobicie awans. Sandecja będzie pewnie w czołówce ale nie wierze w ich awans, Puławy się utrzymają w 2. Powodzenia

~anonim 2024-05-21 19:04:30

Siara już nigdy nie wydostanie się z tego szamba w które wpadła, już na zawsze zgnije w tej gównia.nej lidze... Wydostać się z tego bagna to trzeba mieć wszystko poukładane od A do Z.....np tak jak Wieczysta...
Z taką prowizorką co jest w tym klubie nie mają szans się z tej buraczanej ligi wygrzebać

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij