2024-04-13 18:57:31

Rafał Ulatowski: Trudno o optymizm czy cokolwiek pozytywnego

Na zdjęciu Rafał Ulatowski, trener Resovii (fot. P. Golonka/ Resovia)
Na zdjęciu Rafał Ulatowski, trener Resovii (fot. P. Golonka/ Resovia)
- Wpadliśmy w serię meczów bez wygranej, bez zdobytej bramki. W związku z tym trudno o optymizm, radość czy cokolwiek pozytywnego. Jesteśmy skazani sami na siebie. Musimy teraz znaleźć odpowiedź, co zrobić, żeby wygrywać mecze- mówił po 92. Derbach Rzeszowa trener Rafał Ulatowski. 
 
- Przegraliśmy z zespołem, który stworzył więcej sytuacji, był konkretniejszy, oddał większą liczbę strzałów. Dla nas jest to bolesna porażka nie tylko ze względu na brak punktów w tabeli, ale również przez znaczenie jakie to miało dla naszych kibiców i dla nas wszystkich- rozpoczął szkoleniowiec Resovii. 
 
Wpadliśmy w serię meczów bez wygranej, bez zdobytej bramki. W związku z tym trudno o optymizm, radość czy cokolwiek pozytywnego. Jesteśmy skazani sami na siebie. Musimy teraz znaleźć odpowiedź w przyszłym tygodniu co zrobić, żeby wygrywać mecze, bo to jest podstawa tego wszystkiego- mówił dalej. 
 
- Im mniej powiem, tym teraz będzie lepiej, więc chciabym na tym zakończyć- powiedział trener Rafał Ulatowski. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 23

Rozwiąż działanie =

Wujek dobra rada 2024-04-13 19:36:00

Panie trenejro następnym razem warz pan słowa Bo Rzeszów jest Biało Niebieski!!! a pana klub który niedługo pan opuścisz za wiele w piłce nie znaczy taka prawda czas farta się konczy!!!

Obserwator 2024-04-13 20:26:14

Biała flaga i naRRa. Oto resoviacki charakter.

Wisłoka Dębica 2024-04-13 20:29:41

Tak dalej Sovia

Mateusz Skuza 1905 2024-04-13 21:28:49

Na forach widać wiele wpisów podżegających do oddania punktów rywalom żeby zaszkodzić Resovii. Więc delikatnie się wypowiem. W 2004 roku Stal podkładała się Siarce (0:1 u siebie) i Polonii Przemyśl (0:2 u siebie) żeby tylko zrobić na despekt Resovii. Jednak wtedy sprawa się Wam trochę skomplikowała bo Heko Czermno dostało walkowera i zepchnęło Was z drugiego miejsca dającego przepustkę do gry w barażach. Jednak wtedy mieliście w sztabie słynnego Wiesława D., który zapowiedział że PZPN szybko wycofa się z tej decyzji. Tak też się stało, bo przy zielonym stoliczku walkower został cofnięty. Szkoda że Wasze ptasie móżdżki nie mają wiedzy o tym jak na przełomie lat 60 i 70. Stal grała w najwyższej lidze i miała problemy z utrzymaniem. Wtedy decyzją KW PZPR do Stali przeszło 5 zawodników Resovii żeby I ligę utrzymać. Proponuję zaczerpnąć wiedzy od pana Alojzego Matysiaka.

RESOFIA ZNACZY 2 LIGA 2024-04-13 21:42:01

Resofia? To ten klub co ma grać w 2 lidze? Ostatnie mecze gramy pod PRO JUNIOR ;) Farta wam fRRajerzy już wystarczy.

~anonim 2024-04-13 21:43:58

GRZEGORCZYK WRÓĆ! IDZIEMY PO SWOJE - 2Liga JEST NASZA!

~anonim 2024-04-13 21:51:11

Największym wstydem Resovi jest to że muszą rozdawać bilety na mieście żeby ludzie przyszli,i tak szału nie było!A Stal sprzedała by 5 tyś jak by dostali!Na derby bilet z koszulka 60 zł można można

DO KIBICÓW RESOVII 2024-04-13 21:53:29

Bardzo proszę przed wyborami abyście zapytali swojego przyjaciela Konrada Fiołk aby wam pokazał umowę podpisaną z Becnym ministrem sportu, pana Sławka Nitrasa, na zabezpieczenie pieniędzy pod PCLA. Zapytajcie go dlaczego przed wyborami odmawia odpowiedzi na pytanie i nie przyjeżdża by wspierać Fiołka w Kampanii. Zapytajcie kolegów Walawendrów, siostrę Rumunkę Stachowską i pijaka Kamińskiego ile ugrali z PO i PSL bo raczej nic. Nawet lokalni gracze jak Deręgowski i Maciejczyk już nie wspierają Fiołka. Po wyborach wyjdzie ile znaczą zapewnienia waszych przyjaciół co do budowy PCLA i czekam na miny gdy ogłoszą że nie ma kasy na to. Popierajcie dalej swoich i Fiołka. Dymaja was bez wazeliny na ostro. My będziemy się śmiać i tak.

Kibic 2024-04-13 22:14:14

Jagiellonia Białystok i tyle w temacie,karma wraca.Mateusz Skuza 1905 PAMIĘTAJ

Mikropenis 2024-04-13 23:13:09

A gówno macie w tym Rzeszowie! Stal Mielec rules.

Erikson 2024-04-14 09:00:51

Idź ulatowski chłopie trenuj jakąś drużynę z okręgówki, nie kompromituj się chłopino.

~anonim 2024-04-14 09:39:39

Realnie Resovia może zdobyć max 5 pkt do końca sezonu, więc pewny spadek,

~anonim 2024-04-14 09:52:36

Gdzie jest triliard!?? Był na derbach?

Najstarsza Królowa 1905 2024-04-14 11:07:26

Stal Mielec to taka puszcza Niepołomice w piłkarskim światku, są pieniądze ze spółek skarbu państwa to jest na zawodników.

Mielec to taka armia zaciężna a nie projekt na lata, skończą się dotacje to Mielec powróci do 3 ligii grupy 4.

Co by nie robili to z tej wiochy mieleckiej nigdy nie będzie prężnego i rozwijającego się ośrodka sportowego, to nie komuna przez którą wszystkie te śmieszne podkarpackie stale osiągały sukcesy!

Mielec p*******e.lec! Wsioki i od pługa chłopoki

Najstarszym i najbardziej znanym klubem na Podkarpaciu jest Resovia Rzeszów, na spokojnie wyjdziemy z pod kreski w tym sezonie, drużyna się odbuduje, dojdą chłopaki z SMS i w przyszłym sezonie atakujemy ekstraklasę w której zadomowimy się na stałe.

Będzie nowy stadion i będą pieniądze z miasta nie tylko na darmowe autobusy, herbatę i darmowe wejściówki, zarząd wie co robi, a obecna polityka marketingowa, jak to nazywacie bękarty "rozdawalności" zwróci się klubowi po 100 kroć, bo klub w ten sposób propaguje naszą markę nie tylko na własnym podwórku ale również na arenie krajowej

Jako jedyny klub wpadliśmy na pomysł bezpłatnych wejściówek w zamian za aktywność fizyczną - pompki. Takie akcje przyciagają i scalają kibiców! W całej Polsce się o tym mówi jak oryginalnie działa marketing na Resovii!

Rzeszów to Resovia, Podkarpacie to Resovia! Aby cały Rzeszów - Biało czerwony był!

do Najstarsza Królowa 1905 2024-04-14 11:13:57

"Najstarszym i najbardziej znanym klubem na Podkarpaciu jest Resovia Rzeszów"
Zapomniałeś jeszcze napisać, że macie największe sukcesy w Polskiej piłce XD

Najstarsza Królowa 1905 2024-04-14 11:41:22

Ty się mielecki ps.ie nie martw o sukcesy Resovii. Nasze sukcesy przyjdą i spokojnie zdeklasujemy was i zdominujemy rozgrywki. Już na Derbach Rzeszowa pokazaliśmy Resoviacki charakter i przyszliśmy w tej samej liczbie co stal na trybuny.

Oprawą i dopingiem zmiazdzylismy tych kundli spod tamy! To samo czeka was mieleckie wsioki

Na Podkarpaciu bez zmiany, Resovia Pany!

STAL RZESZÓW 2024-04-14 11:46:24

Widzę że wyobraźnia nadal ponosi dzieci z smsu resowia.

Stali Mielec akurat, to wy parchy z wysrańskiego możecie buty czyścić jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe w kopanej.

Wy nawet STALI RZESZÓW do pięt nie dorastacie, nie tylko w osiągnięciach piłkarskich ale również tych poza boiskowych.

Rzeszów jest Biało Niebiski - Rzeszów jest miastem STALI

Dla mnie jako kibica będzie przyjemnością jak się nam uda w przyszłości awansować do ekstraklasy, powrócić do tradycji największych derbów Podkarpacia...
STAL RZESZÓW vs STAL MIELEC

To były widowiska i niezapomniane emocje!

Stanisław 2024-04-14 15:09:11

Chłopcze Was z piknikami było tyle co 1/3 Stali. Przestań już pisać, bo cała Polska się z was śmieje.

~anonim 2024-04-14 16:08:11

Ale się zardzewiałki plują bo są wyżej w tabeli No coś niesamowitego ostatnio dwa lata niżej nas marzyli o lidze w której gra Resovia teraz ich szumem jest przewaga punktowa. Od zawsze tutaj byłem a na Raduni było ich 300 wasza pycha będzie ukarana. Trzeba być kompletnym motorem aby publicznie chwalić się że się odda punkty No ale u was to we krwi kupić sprzedać załatwić podzwonić Wiesław dulski jest dumny

Do kiBUCÓw rejsowi 2024-04-14 16:20:30

Bardzo proszę przed wyborami abyście zapytali swojego przyjaciela Konrada Fiołk aby wam pokazał umowę podpisaną z Becnym ministrem sportu, pana Sławka Nitrasa, na zabezpieczenie pieniędzy pod PCLA. Zapytajcie go dlaczego przed wyborami odmawia odpowiedzi na pytanie i nie przyjeżdża by wspierać Fiołka w Kampanii. Zapytajcie kolegów Walawendrów, siostrę Rumunkę Stachowską i pijaka Kamińskiego ile ugrali z PO i PSL bo raczej nic. Nawet lokalni gracze jak Deręgowski i Maciejczyk już nie wspierają Fiołka. Po wyborach wyjdzie ile znaczą zapewnienia waszych przyjaciół co do budowy PCLA i czekam na miny gdy ogłoszą że nie ma kasy na to. Popierajcie dalej swoich i Fiołka. Dymaja was bez wazeliny na ostro. My będziemy się śmiać i tak na koniec.

NIE GŁOSUJEMY NA FIOŁKA 2024-04-14 16:33:26

Resowia nie utrzyma się w 1-szej lidze. Niestety czas farta i ślizgania się nad czerwoną kreską minął. Przed resowia znaczeni więcej mocnych przeciwników niż przed chociażby Polonią. Fiołek (wierny kibic resowi) tez już nie ma nic do powiedzenia. Stracili większość w Radzie miasta i nawet koalicja im nie pomoże. Druga tura i wygrana Fiołka (resowiaka zdeklarowanego) tez nie musi być taka oczywista. Fiołek zebrał na radnego duzo mniej głosów niż jego przeciwnik.

Wiadomo, że jak Fiołek wygra to Walewander wróci na jego miejsce do rady miasta, a Kamiński i Stachowska wrócą do RATUSZA jako jego zastępcy a tego nikt nie chce. Znowu będzie pudrowanie trupa z Wyspiańskiego, wpychanie z bankrutujących spółek miejskich pieniędzy na utrzymanie tych nierobów i marnotrawienie funduszy na infrastrukturę drogową by postawić nierentowne PCLA. Nie pozwólmy by Fiołek i jego kolesie znów rządzili w mieście. Jeżeli uważasz, że nie ma Twojego kandydata w wyborach to skreśl dwa glosy lub zostań w domu, ale nie głosuj na FIOŁKA.

ZAGŁOSUJ PRZECIW ALBO WCALE. Rzeszów przestał się rozwijać a ten gamoń poza wycieczkami i umorzeniami podatków dla kolegów lub sponsorowaniu kolegów kiboli z Kmity nie zrobił nic dobrego. Posadził kilka drzewek a kładka jak raz umył tak teraz stoji cała uj******a gównem i rzygami.

Nie dla Fiołka i nie dla powrotu resowiackiego układu w ratuszu. Wszystkie funkcje sportowe w mieście trzeba zmienić i wyrównać szanse. KIBICE STALI I INNYCH KLUBÓW czas zmienić RATUSZ i WYRÓWNAC SZANSE!

IDZCIE NA WYBORY I ZAGŁOSUJCIE PRZECIWKO FIOŁKOWI! ZRÓBCIE TO DLA MIASTA!

Biało Niebieski Rzeszów 2024-04-14 19:31:22

No prosze obe s rance z resovii wytrzeźwiały po piątkowym w pi erdo lu i zaczynają szczekać ! co tak w 80 minucie spier dala liście z trybun pikniki tacy wierni i zagorzali pizdy i ich żydowski urok osobisty!!!
dostaliście po raz trzeci w ciągu dwóch lat i dalej brakuje wam kibuce pokory charakter buha ha a mogło być więcej a raczej powinno !!!ale to wam nie pomoże by zejść na ziemie wy dalej swoje WAS JUŻ PRAWIE NIE MA A PREZYDENTA TEŻ ZMIENIMY!!!

DO Mateusz Skuza 1905 2024-04-16 12:46:26

Ty kłąmco. Jakich pięciu zawodników ???? Tylko trzech i tylko jeden z nich był wychowankiem Resovii. I tylko n nie zrobił dalszej kariery w Stali bo był po prostu za słaby na grę w 1 lidze. Kilkanaście lat później decyzją KW PZPR do Resovii odeszło sporo Stalowców w tym m.in Jan Domarski.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij