2024-04-13 10:51:43

Rafał Mikulec: Możemy tylko przeprosić. Wiemy, że zawiedliśmy kibiców

Na zdjęciu Rafał Mikulec (fot. P. Golonka/ Resovia)
Na zdjęciu Rafał Mikulec (fot. P. Golonka/ Resovia)
- Na pewno nie tak to miało wyglądać. Wiemy, że zawiedliśmy kibiców, bo przyszli w sporej ilości. Możemy ich tylko za to przeprosić, zostało siedem kolejek i musimy zacząć punktować- powiedział nam po 92. Derbach Rzeszowa Rafał Mikulec. 
 
 - Na pewno nie tak wyobrażaliście sobie to spotkanie. Co można powiedzieć po takim meczu? Z perspektywy trybun wydawało się, że Stal przede wszystkim była konkretniejsza w swoich poczynaniach i to dzisiaj zaważyło o zwycięstwie. 
 
- Tak. Na pewno nie tak to miało wyglądać. Stal była skuteczniejsza, strzeliła dwie bramki. Nie chcemy cały czas na to zwalać, ale cały czas tracimy głupie bramki. Musimy to przeanalizować i po prostu nie tracić takich bramek. Wiemy, że zawiedliśmy kibiców, bo przyszli w sporej ilości. Możemy ich tylko za to przeprosić, zostało siedem kolejek i musimy zacząć punktować. 

Rafał Mikulec: Ta porażka dużo bardziej boli niż takie zwykłe mecze

- Jesteś zawodnikiem, który spędził sporo czasu w Resovii i faktycznie u Ciebie szczególnie widać było wolę walki. Czy przez to ta porażka tym bardziej boli? Resovia przegrała derby trzeci raz z rzędu. 
 
- Tak, już trochę lat tu jestem i na pewno ta porażka dużo bardziej boli niż takie zwykłe mecze. Ciężko mi coś powiedzieć o tym meczu i jeszcze raz mogę tylko powtórzyć, że możemy za to przeprosić kibiców. 
 
- Tak jak powiedziałeś, zostało jeszcze siedem kolejek i na pewno nie wszystko jest jeszcze stracone...
 
- Na pewno nie zwieszamy głów. Zostało siedem kolejek, tak naprawdę nie mamy dużo punktów straty, tylko jeden. Teraz jedziemy na wyjazd i musimy wszystko zrobić, żeby wywieźć stamtąd trzy punkty. 
 
 
Rozmawiała Gabriela Beściak
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 8

Rozwiąż działanie =

Kibic Stali 2024-04-13 11:15:04

Ty akuratnie jesteś ostatnią osobą która musi przeprosić kibiców paRRchów.

Kibic Biało-Niebieski 2024-04-13 11:52:51

I cyk jaka cisza w eterze !!! PIĘKNIE !!! TAK MA BYĆ!RZESZÓW TO BIAŁO NIEBIESKA TWIERDZA A STAL POKAZAŁA BEZSTADIONOWYM GDZIE SĄ W RZESZOWIE!!!GDZIE ICH MIEJSCE resoviaki dajcie głos he he he !!! wszystko się mści te upokarzanie Stali ,wasz prezydento tak szczerze to nie było widać tego waszego charakteru wczoraj Polonia was pogrążyła czy kasa pusta???!!! Trzeba się pogodzić że jedną nogą już druga liga !!!!

Prawdziwy Ignac 2024-04-13 11:53:39

Mikulec kogo Ty przepraszasz jak na najważniejszy mecz przyszło 1500 kibiców Resovii (2/3 trybuny puste). W tym sporo osób dostało darmowe bilety.

Abraxas 2024-04-13 14:48:31

Chłopie, widziałeś wasz terminarz do końca sezonu, punktu nie złapiecie.

~anonim 2024-04-13 19:50:42

Nie przepraszaj dziadów którym trzeba dawać bilety za darmo i prosić

~anonim 2024-04-13 19:50:42

Nie przepraszaj dziadów którym trzeba dawać bilety za darmo i prosić

~anonim 2024-04-13 19:50:42

Nie przepraszaj dziadów którym trzeba dawać bilety za darmo i prosić

NIE GŁOSUJEMY NA FIOŁKA 2024-04-14 16:39:36

Resowia nie utrzyma się w 1-szej lidze. Niestety czas farta i ślizgania się nad czerwoną kreską minął. Przed resowia znaczeni więcej mocnych przeciwników niż przed chociażby Polonią. Fiołek (wierny kibic resowi) tez już nie ma nic do powiedzenia. Stracili większość w Radzie miasta i nawet koalicja im nie pomoże. Druga tura i wygrana Fiołka (resowiaka zdeklarowanego) tez nie musi być taka oczywista. Fiołek zebrał na radnego duzo mniej głosów niż jego przeciwnik.

Wiadomo, że jak Fiołek wygra to Walewander wróci na jego miejsce do rady miasta, a Kamiński i Stachowska wrócą do RATUSZA jako jego zastępcy a tego nikt nie chce. Znowu będzie pudrowanie trupa z Wyspiańskiego, wpychanie z bankrutujących spółek miejskich pieniędzy na utrzymanie tych nierobów i marnotrawienie funduszy na infrastrukturę drogową by postawić nierentowne PCLA. Nie pozwólmy by Fiołek i jego kolesie znów rządzili w mieście. Jeżeli uważasz, że nie ma Twojego kandydata w wyborach to skreśl dwa glosy lub zostań w domu, ale nie głosuj na FIOŁKA.

ZAGŁOSUJ PRZECIW ALBO WCALE. Rzeszów przestał się rozwijać a ten gamoń poza wycieczkami i umorzeniami podatków dla kolegów lub sponsorowaniu kolegów kiboli z Kmity nie zrobił nic dobrego. Posadził kilka drzewek a kładka jak raz umył tak teraz stoji cała uj******a gównem i rzygami.

Nie dla Fiołka i nie dla powrotu resowiackiego układu w ratuszu. Wszystkie funkcje sportowe w mieście trzeba zmienić i wyrównać szanse. KIBICE STALI I INNYCH KLUBÓW czas zmienić RATUSZ i WYRÓWNAC SZANSE!

IDZCIE NA WYBORY I ZAGŁOSUJCIE PRZECIWKO FIOŁKOWI! ZRÓBCIE TO DLA MIASTA!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij