2024-04-13 01:24:00

Derby Rzeszowa: Resovia - Stal Rzeszów 0-2 [ZDJĘCIA]

Derby Rzeszowa dla Stali. Podopieczni Marka Zuba pokonali graczy Resovii 2-0. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu.
 
1/10 - Stal Rzeszów (niebieskie stroje) wygrała w Derbach Rzeszowa z Resovią 2-0. Gole zdobyli Andreja Prokić i Patryk Warczak. / fot. Robert Skalski
2/10 - Stal Rzeszów (niebieskie stroje) wygrała w Derbach Rzeszowa z Resovią 2-0. Gole zdobyli Andreja Prokić i Patryk Warczak. / fot. Robert Skalski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Tylko Stal ZKS* 2024-04-13 01:40:52

Stalowska Brać Brawo Dziękujemy Biało Niebieska Drużyno!!!! Miejmy Nadzieje że to jak narazie ostatnie derby z tą ladacznicą jej los powoli staje się przesądzony!!!

Resovia 2024-04-13 08:38:22

Wolę drugą ligę i grać na Resovii niż na śmietnisku przy Hetmańskie...cała Polska z tego stadionu się śmieje!!! A na mecze Stali nie z Rzeszowa chodzą dzieci z Xaczernia i pobliskich wiosek...W przerwie meczu słyszałem ,że można na tym pseudo stadionie kupić jajka wiejskie,ser biały,mleko z wyrobu własnego.....

RZESZÓW NIE GŁOSUJE NA FIOŁKA 2024-04-13 09:51:13

Resowia nie utrzyma się w 1-szej lidze. Niestety czas farta i ślizgania się nad czerwoną kreską minął. Przed resowia znaczeni więcej mocnych przeciwników niż przed chociażby Polonią. Fiołek (wierny kibic resowi) tez już nie ma nic do powiedzenia. Stracili większość w Radzie miasta i nawet koalicja im nie pomoże. Druga tura i wygrana Fiołka (resowiaka zdeklarowanego) tez nie musi być taka oczywista. Fiołek zebrał na radnego duzo mniej głosów niż jego przeciwnik.

Wiadomo, że jak Fiołek wygra to Walewander wróci na jego miejsce do rady miasta, a Kamiński i Stachowska wrócą do RATUSZA jako jego zastępcy a tego nikt nie chce. Znowu będzie pudrowanie trupa z Wyspiańskiego, wpychanie z bankrutujących spółek miejskich pieniędzy na utrzymanie tych nierobów i marnotrawienie funduszy na infrastrukturę drogową by postawić nierentowne PCLA. Nie pozwólmy by Fiołek i jego kolesie znów rządzili w mieście. Jeżeli uważasz, że nie ma Twojego kandydata w wyborach to skreśl dwa glosy lub zostań w domu, ale nie głosuj na FIOŁKA.

ZAGŁOSUJ PRZECIW ALBO WCALE. Rzeszów przestał się rozwijać a ten gamoń poza wycieczkami i umorzeniami podatków dla kolegów lub sponsorowaniu kolegów kiboli z Kmity nie zrobił nic dobrego. Posadził kilka drzewek a kładka jak raz umył tak teraz stoji cała uj******a gównem i rzygami.

Nie dla Fiołka i nie dla powrotu resowiackiego układu w ratuszu. Wszystkie funkcje sportowe w mieście trzeba zmienić i wyrównać szanse. KIBICE STALI I INNYCH KLUBÓW czas zmienić RATUSZ i WYRÓWNAC SZANSE!

IDZCIE NA WYBORY I ZAGŁOSUJCIE PRZECIWKO FIOŁKOWI! ZRÓBCIE TO DLA MIASTA!

Do Resovia 2024-04-13 11:57:16

Owszem można było kupić, ale na Waszym sektorze. Latego slyszales. Sprawdź kto zapowiadał derby z Waszej strony: Łańcut, Trzebos, Sedzisow, Glogow mlp. i Boguchwała. Sami rodowici.

~anonim 2024-04-13 22:18:39

Problem w tym że stadion Resovi nie nadaje się na 2 lige,ale jak wam nie pasuje Stadion Stali to grajcie w Boguchwale.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij