2024-03-29 12:48:27

Jakub Górski: Chcieliśmy wygrać u siebie, dać radość sobie i kibicom"

Jakub Górski otworzył we wczorajszym starciu z Sandecją. Fot. Radosław Kuśmierz.
Jakub Górski otworzył we wczorajszym starciu z Sandecją. Fot. Radosław Kuśmierz.
Zadowolenia po spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz nie ukrywał Jakub Górski, autor jednej z bramek dla drużyny Ireneusza Pietrzykowskiego.  

Jak to jest wejść i odmienić ten mecz?

Na pewno super uczucie, bo to jeszcze chyba przy pierwszym kontakcie z piłką mi się udało strzelić bramkę i dać tą przewagę.

Oglądając ten mecz z ławki rezerwowych jakie miałeś wrażenie, że czego brakuje w grze twojego zespołu?

Jak rozmawialiśmy z chłopakami, to właśnie przede wszystkim tych uderzeń, bo gdzieś tam fajnie dochodziliśmy do pola karnego, stwarzaliśmy zagrożenie, ale tych strzałów i takiej decyzyjności nie było. Myślę że w drugiej połowie to na pewno poprawiliśmy, co udokumentowaliśmy dwoma bramkami.

Za Wami maraton 4 meczów w 11 dni, jak odczuwacie to fizycznie?

Z pewnością nie jest łatwo, ale jak już gdzieś wcześniej w którymś wywiadzie wspominałem, że no tak jak ja na przykład wolę grać co 3 dni, częściej grać mecze a po prostu mniej trenować, więc no na pewno to nie jest dziś łatwe, ale każde drużyny tak grają, więc trzeba po prostu grać, wygrywać i cieszyć się grą.

Zdobywacie trzy punkty przed swoją publicznością po kilku meczach w których nie udało się tego kompletu  zdobyć. Czy podzielasz moje zdanie, że w Stalowej Woli po 3 zdobytych punktach apetyty rosną na tyle, że w kolejnym kibice pragną 4 punktów?

Można tak powiedzieć. Tak jak już wspominałem wcześniej, my staramy się w każdym meczu po prostu punktować za trzy i tym bardziej po tych trzech meczach, w których po prostu nie udało nam się zapunktować za trzy, tym bardziej chcieliśmy wygrać u siebie, dać radość sobie, dać radość kibicom i żeby te święta, które się zbliżają spędzić w miłej atmosferze.

Dzięki Tobie ta atmosfera będzie na pewno wśród kibiców dobra i dziękuję za wywiad i życzymy powodzenia w kolejnym meczu

Dziękuję bardzo, życzę wesołych świąt. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2024-03-29 13:03:35

Wszyscy chwalą jakie to super doping na stadionie w Stalowej Woli tylko ze w TV tego nie widać.Widać za to puste trybuny ,kilku kibiców i pustki.Jeśli kibice tak świetnie dopingują to powinni przenieś się na trybunę po drugiej stronie tak aby kamera TV ich pokazywała.A tak to d****a z waszego dopingu.Nikt o tym nie wie a jeśli wie to tylko z opowieści z mchu i paproci.4

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij