2024-02-09 12:27:28

Rafał Ulatowski: Jestem zadowolony z przygotowań. Widzę postęp w drużynie

fot. Resovia
fot. Resovia
Już jutro Resovia rozegra pierwsze spotkanie po przerwie zimowej. Rywalem "Pasiaków" będzie Wisła Płock. Zobaczcie, co o okresie przygotowawczym i zbliżającym się meczu mówiłl trener Rafał Ulatowski. 
 
-  Za nami pięć tygodni wspólnych przygotowań. To chyba najkrótszy okres przygotowawczy w tej klasie rozgrywkowej. Wyniki meczów sparingów każą nam optymistycznie patrzeć na rundę wiosenną. Naszym celem było sprawienie, żebyśmy stali się zespołem, który lubi rywalizację i w każdym meczu będzie starał się realizować, to nad czym pracowaliśmy w okresie przygotowawczym- mówił Rafał Ulatowski. 
 
- Oczywiście zdaję sobie sprawę, że co innego mecze sparingowe, przygotowania, a co innego liga. W związku z tym też nie chcę opowiadać o hurraoptymizmie ani też o czarnych scenariuszach. Jesteśmy z tego okresu zadowoleni- dodał opiekun "Pasiaków".

Rafał Ulatowski: Widzę postęp w drużynie

-Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że szczególnie na początku rozgrywek ta forma może jeszcze nie być ustabilizowana. Jest to duża niewiadoma, jak będziemy wyglądać przeciwko dobrym przeciwnikom- mówił dalej Rafał Ulatowski
 
- Osobiście jestem zadowolony z okresu przygotowawczego. Cieszę się z pozyskania Edvina Muratovicia, który przychodzi w jednym celu, żeby bilans naszych zdobytych bramek na wiosnę był większy, bo te zdobyte bramki będą miały ogromne znaczenie, że będziemy do końca walczyć o utrzymanie w 1 lidze- dodał.
 

Rafał Ulatowski: Nasza forma jest na satysfakcjonującym poziomie

- Jesteśmy przygotowani do tego, żeby grać 10 lutego. Pogoda ma być dobra, boiska także. Uważam, że nasza forma też jest na satysfakcjonującym poziomie, natomiast przeciwnik będzie nas weryfikował. Jeżeli chcemy zostać w 1 lidze to musimy podchodzić do tego z myślą, żeby inkasować jak najwięcej punktów- podkreślił szkoleniowiec "Pasiaków". 
 

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

~anonim 2024-02-09 12:53:18

A co ma powiedzieć..wygląda to h...wo!

~anonim 2024-02-09 19:34:45

Jutro poproszę zdjęcia trybun chce zobaczyć ile to znaczy cała resowia na mecz

~anonim 2024-02-09 19:35:04

0:2

Apklaun cenowa bomba Rzeszów 2024-02-10 07:08:08

Chyba podstęp w druzynie...

Dzisiaj was Wisła Płock wyjaśni komunistyczne konfitury

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij