Tomasz Bała zamienił Stomil Olsztyn na Wisłokę Debica. Fot. Daria Misiaszek.
Wisłoka Dębica wzmacnia linię ataku. Nowym "biało-zielonym" został Tomasz Bała.
Napastnik dołączył do drużyny Bartosza Zołotara po rundzie spędzonej w Stomilu Olsztyn, gdzie w 16 meczach zdobył jedną bramkę.
Dębiczanie po 18 rozegranych spotkaniach zajmują 14. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV z bilansem bramkowym 18-30. Przy Parkowej liczą, że mający kontrakt do końca sezonu zawodnik pomoże w utrzymaniu się na tym szczeblu rozgrywek.
Czytaj także
2026-06-25 12:52
Wychowanek wróci do Siarki? Ma zastąpić lidera ofensywy
2026-06-24 22:44
Pogoń-Sokół Lubaczów wzmacnia sztab. Przychodzi z ligowego rywala
2026-06-18 15:18
Sebastian Fedan nie przedłuży umowy z Wisłoką Dębica
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
































_1776713266.png)




























