2023-11-20 20:35:00

Zawodniczki Resovii zremisowały ze Ślezą Wrocław

Piłkarki Resovii zremisowały w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej (https://www.facebook.com/Resovia.SekcjaKobiet)
Piłkarki Resovii zremisowały w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej (https://www.facebook.com/Resovia.SekcjaKobiet)

W meczu 11. kolejki Orlen 1 Ligi Kobiet przed piłkarkami Resovii czekała ciężka przeprawa. W meczu nie padła żadna bramka i zawodniczki podzieliły się punktami z drużyną z Wrocławia.

Bardzo ciężkiego meczu spodziewał się w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej sztab szkoleniowy Rzeszowianek i przypuszczenia się potwierdziły. Dryżyna z Wrocławia jest bardzo dobrze zorganizowaną drużyną, która straciła w lidze najmniej bramek i było to widać w sobotę. Spotkały się dwie bardzo dobrze solidne drużyny ze ścisłej czołówki tabeli, sytuacji bramkowych było więc niewiele.

Nicola Salawa opuściła boisko z kontuzją

Zespół z Rzeszowa na tygodniu zmagał się z różnymi infekcjami i do meczu przystąpił mocno osłabiony. Na ławce zasiadły podstawowe zawodniczki Martyna Strasińska i Karolina Kurasz, a najlepsza strzelczyni ekipy z Podkarpacia – Nicola Salawa przedwcześnie opuściła boisko.

Goście najlepszą okazję na wyjście na prowadzenie miały w pierwszej połowie. W sytuacji sam na sam z Alicją Barszcz znalazła się jedna z napastniczek rywali, jednak bramkarka gospodyń stanęła na wysokości zadania i wyszła górą w tej sytuacji.

Najlepszą sytuację dla gospodyń w drugiej połowie miała Martyna Strasińska po jednym ze stałych fragmentów gry. Po rzucie rożnym doszła do pozycji strzeleckiej, jednak piłka po jej strzale wylądowała na poprzeczce.

Runda jesienna bez porażki piłkarek Resovii

Zawodniczki Resovii przeszły przez rundę jesienną bez jakiejkolwiek porażki. Wygrały osiem spotkań, a trzykrotnie podzieliły się punktami z rywalkami. W najbliższą sobotę w ostatnim meczu w tym roku podejmą na własnym terenie ekipę Energy Checz Gdynia. Będzie to spotkanie w ramach 1/16 Pucharu Polski. Początek spotkania o godzinie 12:00 na bocznym boisku przy ulicy Wyspiańskiego 22.

Resovia - Ślęza Wrocław 0-0

Resovia Rzeszów: Barszcz – Bukowiec (46. Strasińska), Czyż, Florek, Kaput (46.Kurasz), Krawczyk (70. Mikuszewska), Miś, Gajdur, Gołojuch (80. Michalska), Kwoka, Salawa (55. Szydło)

Ślęza Wrocław: Raduj – Adamiec (84. Gąsiorek), Gaber, Gruchała (60. Krawczuk), Krawczyk, Woźniak, Walczyk, Szewczyk, Mieszczak (72. Domasiewicz), Matuszewska, Larska (60. Góra)

Sędziowała: Sylwia Wiatr (Łęg Tarnowski)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Żul z Baldachówki 2023-11-21 06:54:42

Jak? Przecież nasze piłkarki przegrały z Chrobrym

ŚRRD 2023-11-21 11:07:12

Smutne jest życie wsioka spod tamy, trzeba nisko upaść żeby podszywać się pod kibica największego wroga a jeszcze niżej żeby pod żula...

Lump z gwardzistów 2023-11-21 11:34:55

Jutro z Arturem bierzemy betoniarkę, łopaty i same będziemy to pcla budować. Anka zadeklarowała się że nam nago zatańczy i obiad ugotuje, a Citi vel. kartel pedalski zbierze całą aryjską hordę i wybudujemy to raz dwa. Prezes na ostatnim spotkaniu z kibicami obiecał nieograniczone piwo i kręcone szlugi. Kto niezdecydowany to zapraszam wspomóc naszom rejsowie

ŚsK 2023-11-22 02:43:45

Bij dalej konia c****eczko spod tamy, tylko powycieraj później wszystko dokładnie żeby mamusia nie zobaczyła

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij