2023-11-18 14:32:56

Trzy zakłady bez ryzyka. Odbierz 600 zł za darmo i 20 zł za rejestrację

Załóż konto w Fortunie i skorzystaj z promocji dla nowych graczy. Odbierz 20 zł na start za samą rejestrację, a trzy pierwsze kupony zagraj bez ryzyka - łącznie nawet 600 zł za darmo. W przypadku przegranej otrzymasz pełny zwrot.
 
Na wszystkich nowych graczy Fortuny czekają bonusy bukmacherskie. Na dobrt początek dostajecie 20 PLN - za samją rejestrację. Oprócz tego czekają na Was trzy zakłady bez ryzyka.

Odbierz 20 PLN za rejestrację

Dla wszystkich nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w Fortunie czekaj bonus 20 PLN - za samą rejestrację. Nie musicie nic wpłacać, wystarczy dokonać pełnej rejestracji konta.
 
Po założeniu konta automatycznie otrzymujesz od FORTUNY 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów punktów lojalnościowych, które możesz wymienić na zakłady sportowe.
 
Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.

Jak skorzystać z bonusu 3 x zakład bez ryzyka

Na początek gry w Fortunie otrzymujesz trzy zakłady bez ryzyka. Jeżeli przegrasz - Twój wkład zostanie zwrócony, maksymalnie do 600 zł na konto gracza.
 
Pierwsza rzecz, którą musisz zorobić to założyć konto w Fortunie z tego linka. Po pełnej rejestracji uruchomisz pierwszy bonus. Zobacz jak zdobyć kolejne.
 
  • W momencie rejestracji otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od rejestracji. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.
  • Po 3 dniach od rejestracji otrzymasz drugi zakład bez ryzyka, tym razem do 200 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od jego otrzymania. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.
  • Po 6 dniach od rejestracji otrzymasz trzeci zakład bez ryzyka do 300 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od jego otrzymania. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.
     

Co to oznacza? 

Możesz dodać na swoje 3 kupony jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot całej postawionej kwoty.
 

Jak to działa?

Stawiasz pierwszy kupon za 100 zł:
 
  1. Wygrywasz – na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie.
  2. Przegrywasz – 100 zł wraca na Twoje konto gracza. 
 

Założ konto w Fortunie i odbierz 3x zakład bez ryzyka 

Uczestnictwo osób poniżej 18 lat w grach hazardowych jest zakazane. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Fortuna prowadzi działalność na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij