2023-10-07 17:05:59

Siarka Tarnobrzeg zainkasowała trzy punkty w Radzyniu Podlaskim

Czerwona kartka nie zagroziła wygranej! Popis dał Kamil Orlik i Siarka Tarnobrzeg wróciła z trzema punktami po wygranej nad Orlętami Radzyń Podlaski.

W Radzyniu Podlaskim, punktualnie o godzinie 15 rozpoczęło się starcie 3.ligi gr IV, w którym tamtejsze Orlęta podjęły u siebie Siarkę Tarnobrzeg. “Siarkowcy” podrażnieni swoją słabszą dyspozycją i przegraną w ostatniej kolejce z Podlasiem Biała Podlaska, chcieli wrócić na dobry tor. Orlęta wywalczyły trzy punkty ze Świdniczanką, co chociaż trochę podniosło ich na duchu.

Do przerwy nie zobaczyliśmy jednak ani jednej bramki w tym pojedynku. I przez długi czas także w drugiej połowie. Wynik otworzył dopiero w końcowej fazie meczu zawodnik Siarki- Kacper Prusiński, w 83.minucie pojedynku. Co ciekawe,  przyjezdni ostatnie kilkanaście minut musieli rozegrać w dziesiątkę. Czerwoną kartkę otrzymał bowiem Michał Bierzało.

Niesamowita końcówka Kamila Orlika
Wysoką formą, opanowaniem i precyzją popisał się w doliczonym czasie gry pomocnik tarnobrzeżan, Kamil Orlik. Mimo gry w osłabieniu podniósł jeszcze bardziej drużynę, strzelając dwie bramki w dolicczonym czasie gry i zapewniając pewne i dosyć wysokie zwycięstwo nad przeciwnikami.

W następnej kolejce Siarka ugości u siebie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a Orlęta wybiorą się do Połańca.

0-1 Kacper Prusiński (83)
0-2 Kamil Orlik (90+)
0-3 Kamil Orlik (90+)

Orlęta: Bartnik, Szymala, Cassio, Duchnowski, Rycaj K., Szczypek, Korolczuk, Szczygieł, Koszel, Rycaj D., Ostrovskyi.
Siarka: Zoch, Lisowski D., Bierzało, Szymocha, Sulkowski, Kaliniec, Bieniarz, Lisowski P., Krzysztofek, Orlik.