2023-09-23 13:50:00

Rafał Wójcik: Sędzia z premedytacją wypaczył wynik meczu

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrało 0-1 z Wieczystą Kraków. Oburzony pracą arbitrów był Rafał Wójcik. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec gospodarzy.
 
- Wieczysta Kraków odniosła niezasłużone zwycięstwo. Naszym zdaniem bramkarz Wieczystej powinien być ukarany czerwoną kartką. Adrian Szynka był faulowany poza polem karnym. To był przełom w tym meczu. Był to wyrównany mecz i nie było widać różnicy między potencjałem organizacyjnym lub finansowym. Trzeba pokazać dużo cech wolincjonalnycha, ale również na tle takiego przeciwnika trzeba pokazać jakość - powiedział Rafał Wójcik po meczu z Wieczystą Kraków.
 
- Szkoda sytuacji Dominika Pisarka. Ten mecz kosztował nas dużo fizycznie. Chcemy podtrzymywać ducha hutniczej jedenastki, żeby u nas było zawsze gorąco. Chcemy takich zawodów emocjonalnych jak dzisiaj. Tylko, żeby te emocje były na boisku. Uważam, że sędzia wypaczył wynik mecz i zrobił to z premedytacją. Przeanalizowałem wszystkie sytuacje na wideo. Tam nie było karnego, bo zawodnik dostał w bark. Mam nadzieję, że na tych kamerach co są zliżenia będzie to jeszcze lepiej widać. Czujemy się bardzo rozczarowani. Nie tyle postawą, co wynikiem. Zespół stanął na wysokości zadania - zakończył szkoleniowiec KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Radek 2023-09-23 19:08:17

Wuju beksa jak zwykłe płacze i skarży się na wszystko jak przegra,ciota taka a nie facet

~anonim 2023-09-23 19:50:59

A ty Radku to przypadkiem sam sie nie skarzysz? Beksa jestes?
Ha, ha, ha!

ad radzio 2023-09-23 22:01:27

ciotą ty jesteś po ojcu więc się nie wypowiadaj

Drukarnia 2023-09-26 08:41:47

Facebook huczy po skandalicznych dokonaniach sędziego Piszczeloka wctym meczu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij