2023-09-21 16:56:25

Kamil Kiereś, Stal Mielec: Należałoby sprawić niespodziankę z Lechem Poznań

fot. Stal Mielec
fot. Stal Mielec
Już w najbliższą sobotę Stal Mielec zagra na wyjeździe z Lechem Poznań. Zobaczie, co przed tym meczem powiedział trener mielczan, Kamil Kiereś.
 
Jak sytuacja kadrowa po meczu z Zagłębiem Lubin? Czy oprócz Kamila Pajnowskiego wszyscy zawodnicy będą gotowi do gry?
-Sytuacja kadrowa jest dobra, bo wszyscy są zdrowi. Nikt nie pauzuje za kartki. Kamil Pajnowski jest jedynie kontuzjowany, trzy tygodnie przerwy, a tak to pozostali wszyscy trenują i przygotowują się do meczu z Lechem.

Jakie jest nastawienie w zespole przed spotkaniem z Lechem Poznań? "Kolejorz" jest obecnie w dołku, i jak zamierza trener to wykorzystać?
- Ja bym nie oceniał tego tak, że Lech Poznań jest w dołku. Przede wszystkim Lech w ostatnich dwóch spotkaniach zdobył cztery punkty i ja zawsze powtarzam, że jeśli ktoś ma problemy, to w każdym zespole są trenerzy, sztaby. Każdy stara się wykorzystać te dni do tego, by coś poprawić. Lech w ostatnim czasie nie grał w pełnym zestawieniu personalnym. Miał swoje kłopoty kadrowe i wydaje mi się, że jest świadomy że jesteśmy drużyną, która punktowała. Z naszej perspektywy, jeżeli założymy sobie, że w ostatnim czasie punktujemy, to należałoby to wykorzystać i sprawić niespodziankę.
 
W drużynie Lecha możliwe że zagra dobrze znany Stali Bartosz Mrozek. Czy fakt, że sztab z Mielca zna jego atuty i słabsze strony będzie działało na korzyść? Czy wręcz odwrotnie, bo Bartek zna piłkarzy Stali i ich styl gry?
- Myślę, że nie będziemy skupiać uwagi na Bartku Mrozku. Kazdy będzie grał po swojej stronie. Mrozek jest bardzo dobrym bramkarzem, co udowodnił tutaj podczas pobytu w Mielcu. Żeby go pokonać musimy grać dobrze w ofensywie, być precyzyjni i stwarzać sytuacje. Będziemy starać się go pokonać, bo teraz gramy po przeciwnych stronach.

Całość konferencji możecie posłuchać tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Miki44 2023-09-22 13:58:47

Kiereś niespodzianką to będzie jak nie dostaniecie wp*******l 5:0

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij