2023-09-19 21:39:00

Marek Zub: Strzeliliśmy bramkę i to otwarło ten mecz

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Stal Rzeszów pokonała na wyjeździe Miedź II Legnica 3-0 i awansowała do 1/16 Fortuna Pucharu Polski. Zobaczcie co po tym pojedynku powiedział Marek Zub.
 
- Dla tych, którzy nie mieli możliwości oglądać tego spotkania to chciałem powiedzieć, że tego typu konfrontacja zespołów, które różni pewien poziom związany z wysępowaniem na określonym szczeblu rozgrywek przebiega bardzo typowo. Tak to wyglądało dzisiaj. Do pierwszej strzelonej bramki mecz wygląda bardzo podobnie. Drużyna, która plasuje się zdecydowanie niżej jeśli chodzi o wartość sportową stara się przede wszystkim zabezpieczyć swoją bramkę zagęszczając przedpole i czekając na okazje do kontrataku lub stałe fragmenty gry - mówił Marek Zub po meczu z Miedzią II Legnica.
 
- Drużyna, która jest zdecydowanie silniejsza nie zawsze potrafi z taką obroną poradzić. Wynik kształtują niewykorzystane sytuacje, których mieliśmy kilka do przerwy. Uważam, że gdyby udało się nam otworzyć wynik w pierwszej połowie to byłoby zdecydowanie łatwiej i ładniej wyglądałby ten mecz. Strzeliliśmy bramkę pierwszą i to totalnie odmieniło i to otwarło ten mecz. Miedź starała się odrobić straty i zaryzykować, a to nam otwarło możliwości do kontrataków. Później zrobiliśmy kilka zmian, aby wprowadzić nowy impuls - zakończył opiekun Stali Rzeszów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

lol 2023-09-19 22:07:58

Chyba otworzyło mecz

DL 2023-09-20 06:38:11

Oj tam najważniejsze, że wygrali.... Podobno teraz plan jest taki, żeby co dwa tygodnie grać z IV ligowcem sparing i wtedy będą już zwycięstwa.

olek 2023-09-20 07:18:19

" .. rozni pewien poziom" - znow belkot panie trenerze, Niestety poziom był bardzo zbliżony a to ze sedzia podarował stali kolejny rzut karny to tylko obraz szczescia a nie roznic

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij