2023-09-03 20:16:35

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał ekipę Blękitnych Ropczyce

Błękitni Ropczyce mimo solidnego początku musieli ostatecznie uznać wyższość Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Za nami mecz Błękitnych Ropczyce z Sokołem Kolbuszowa Dolna, w którym lepsi okazali się przyjezdni. Beniaminek 4.ligi podkarpackiej rozpoczął to spotkanie bardzo dobrze, bo już w 2.minucie na prowadzenie wysunął ich strzał Mateusza Bieńka.

Następnie inicjatywę przejął Sokół i zdołał do przerwy doprowadzić do remisu. Bramka na 1-1 padła łupem Kacpra Cyganowskiego. Ten celny strzał dodal motywacji przyjezdnym, którzy w drugiej połowie odbudowali się i zawalczyli o pełną pulę w tym starciu.

W 60.minucie arbiter podyktował rzut karny dla Kolbuszowej Dolnej, a "jedenastkę" dobrze wykonał Adrian Nowak. Zwycięstwo przypieczętowano na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, a kropkę nad "i" postawił Arkadiusz Baran.

1-0 Mateusz Bieniek (2)
1-1 Kacper Cyganowski (45)
1-2 Adrian Nowak (60-rzut karny)
1-3 Arkadiusz Baran (85)

Błękitni: Psioda, Nalepka, Darłak, Ochał, Kukla, Rudny, Pociask, Ogrodnik, Bieniek, Wywrot, Siepierski.

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 6. kolejki:

błękitni dominowali mecz, sokół szczególnie w 1 połowie nie istniał. Gdyby nie stracona bramka do szatni inaczej potoczyłby się ten mecz. Też napewno osłabienie dla błękitnych przez kontuzje i wymuszoną zmianę chłopaka z numerem 5.

murinjo 2023-09-03 20:30:42

Ale ten zawodnik AR jest z*********y...co ten trener z niego zrobił....a nie, czekaj zesrałem się już nie będę o nas pisał. Panie wślizg nie pucuj się tak

Kibic 2023-09-03 20:41:20

Gratulacje Kolbuszowa Dolna, A Ropczyce dalej pompować balonik jak to super wszystko idzie w super kierunku uhuhuh

~anonim 2023-09-03 22:01:22

Kolbuszowa dziś zawdzięcza zwycięstwo i 3 punkty sędziemu który zagwizdał karnego z d****y, ewidentnie był za Kolbuszowa nie gwiazda ewidentnej ręki w polu karnym Kolbuszowej i ewidentny faul na Siepierskim po meczu tłumaczy się że się pomylił ale świętej krowie nikt nic nie zrobi dalej będzie kręcił inne zespoły

Luki 2023-09-03 22:02:29

Nie bardzo mogę pojąć jak ten mecz można byli przegrać. Przecież tan Sokół nic nie grał ani w środku ani w napadzie. Z takim graniem to powinno być do przerwy już parę bramek dla Ropczyc a tu niespodzianka do szatni.

~anonim 2023-09-03 22:09:17

Czy nie ma innych sędziów na Podkarpaciu do sędziowania, to co dziś odj*****li ci sędziowie to jest tragizm. Ale i tak dalej będzie sędziował i krzywdził inne zespoły w lidze, on nadaje się do kołysania bykom jaj

Kabaret 2023-09-03 23:30:45

BLEKTINI w tym meczu pokazali na jakim poziomie umią grać, skrzydła błękitnych obrosły w piórka, 0 powrotów i mało wygranych pojedynków , Błekitni myślą że samymi nazwiskami wygrają mecze, niestety tak to nie działa. Trener marnuje potencjał Nalepki wpierdalajac go na lewą obronę gdzie wodac ze niezbyt się odnajduje , niech trener zagra chociaż jeden mecz gdzie syn usiądzie na ławce a Nalepka pójdzie do srodka pola i zobaczy ze odrazu inaczej gra będzie wyglądać, Najlepszy na boisku Michał Kukla , jeśli tak się będzie rozwijał jestem pewien ze nie jeden 1-ligowy klub będzie sie o niego bić