2023-09-03 20:30:18

Adrian Gębalski, grający prezes Czarnych Połaniec: Twierdza w Połańcu zawsze była mocna

  Czarni Połaniec pokonali Wiślan Jaśkowice (2-1) w meczu 6. kolejki 3 ligi gr. IV. Zobaczcie, co po tym spotkaniu powiedział nam Adrian Gębalski, grający prezes drużyny z Połańca. 
 
- Był to bardzo ciężki mecz, spodziewaliśmy się dobrej gry ze strony Wiślan i to pokazali. Pierwsza połowa zdecydowanie pod ich dyktando, jakiś wielkich sytuacji nie było, natomiast my próbowaliśmy cały czas kontrolować. Druga połowa zaważyła, postawiliśmy wszystko na jedną kartę i wygrywamy ten mecz 2-1. 
 
Twierdza w Połańcu zawsze była mocna i tego cały czas oczekujemy od zawodników. Chcemy cały czas wygrać, u siebie przede wszystkim. Fajnie, że to mijesce w tabeli utrzymamy, a może podniesiemy się wyżej. Dla Połańca to będzie historyczny wynik i bardzo nas to cieszy.
 
- Tamta runda wyglądała w Waszym wykonaniu bardzo dobrze i ten sezon też rozpoczęliście świetnie, bo jesteście w czubie tabeli.
 
- Końcem tamtego sezonu wszyscy nas skreślili, w drugiej rundzie, że Czarni spadną z ligi. Natomiast, jak ta lokomotywa ruszyła, to było ciężko nas zatrzymać. Każda drużyna, która do nas przyjeżdżała, bardzo się dziwiła, że potrafimy grać w piłkę. Jak zdarzyła się porażka, to wynikała z indywidualnych błędów, natomiast z gry naprawdę to fajnie wyglądało.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

08 2023-09-03 20:37:53

Ochłoń człowieku!

~anonim 2023-09-03 23:50:58

Sprawdźcie sobie YT, bo macie wywiad z prezesem Połańca zamiast z trenerem Wiślan.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij