2023-08-19 20:08:47

Ekoball Sanok przegrał u siebie z Błękitnymi Ropczyce

Ekoball Sanok przegrał 3-4 w meczu domowym z Błękitnymi Ropczyce w meczu 3. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Kapitalne widowisko zapewnili w sobotni wieczór na stadionie w Sanoku zawodnicy dwóch tegorocznych beniaminków 4 ligi podkarpackiej.

W tym pełnym emocji spokaniu lepsi okazali się goście, choć Ekoball do końca wierzył w odwrócenie losów tego meczu.

Na prowadzenie wyszli jako pierwsi gospodarze dla których trafił sprowadzony latem Szymon Płocica

Niespełna trzy minuty później przyjezdni wyrównali za sprawą trafienia również sprowadzonego tego lata Kacpra Wywrota

Dziesięć minut po zmianie stron dla Błękitnych trafił najskuteczniejszy ich strzelec z ubiegłego sezonu, Hubert Siepierski, wyprowadzając swoją drużynę tym samym na prowadzenie.

W 65. minucie prowadzenie gości podwyższył Szymon Piwowar, a 74. minucie na 4-1 trafił Mateusz Bieniek.

Drużyna z Sanoka nie poddała się i do końca wierzyła w odwrócenie losów tego meczu. I niemalże tak się stało, ponieważ w końcówce za sprawą trafień Macieja Maślanego i Dawida Czyrnego zdołali złapać kontakt z rywalem, jednak ostatecznie to goście zakończyli mecz zwycięsko.

Dla Błękitnych było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Ekoball po raz pierwszy stracił punkty.

1-0 Szymon Płocica (25.)
1-1 Kacper Wywrót (28.)
1-2 Hubert Siepierski (57.)
1-3 Szymon Piwowar (65.)
1-4 Mateusz Bieniek (74.)
2-4 Maciej Maślany (85.)
3-4 Dawid Czyrny (90.)

Ekoball Sanok: Półkoszek - Sz. Słysz, Sobol, Barszczak, Podlasek, Gawlewicz, Lorenc, Zieliński, K. Słysz, Kloc, Płocica
Błękitni Ropczyce: Psioda - Nalepka, Darłak, Ochał, Orzech, Rudny, Piwowar, Ogrodnik, Bieniek, Wywrót, Siepierski