2023-06-08 20:31:00

Pięć goli w Dębicy! SPEC Stal Łańcut nie miała litości dla Igloopolu

SPEC Stal Łańcut nie miała litości dla Igloopolu Dębica. Podopieczni Krzysztofa Koraba wbili "Morsom" aż pięć goli.

SPEC Stal Łańcut nie bez powodu zajmuje trzecie miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Krzysztofa Koraba w środę potwierdzili ten fakt w starciu z Igloopolem Dębica, którego pewnie pokonali. Prowadzenie przyjezdnym dał Michał Daniel w 27. minucie, który wpakował piłkę do siatki, po tym jak wcześniej próbował dwukrotnie to uczynić Patryk Róg.

Łańcucianie dostali wiatru w żagle i po chwili zdobyli bramkę na 0-2, której autorem był Patryk Wójcik. Stal się rozkręcała, ale Igloopol dzielnie się bronił i do przerwy wynik nie uległ zmianie. Goście po przerwie nie odpuszczali i w 59. minucie strzelili gola numer trzy, a na listę strzelców tym razem wpisał się Michał Stopyra.

Podopieczni Krzysztofa Koraba w kolejnych minut nie zatrzymywali się, a to zwiastowało kolejne bramki. Maksymilian Lis w 77. minucie po raz czwarty wyjmował piłkę z siatki, a umieścił ją w niej Kacper Kopczak. Dzieła zniszczenia dokonał Michał Stopyra sześć minut później i tym samym, Stal wygrała to spotkanie 0-5.

0-1 Michał Daniel (27)
0-2 Patryk Wójcik (32)
0-3 Michał Stopyra (59)
0-4 Kacper Kopczak (77)
0-5 Michał Stopyra (83)

Igloopol Dębica: Lis - Kornaś, Marcos, Duilio, Leśniak - Drobot, Janus (62. Dzióbak), Adriano, Cyran (52. Cyganowski, 87. Jaszcz) - Okoń, Brzostowski

SPEC Stal Łańcut: Słysz - Cwynar (82. Stryczek), Kołodziej, Kocój (57. Makowski), Paczocha - Mach (46. Płocica), Więcek, Stopyra, Daniel (63. Kopczak), Wójcik (67. Skała) - Róg (75. Gujda)

Żółte kartki: Duilio - Makowski, Więcek, Stopyra, Róg