2023-06-07 18:06:09

Karpaty Krosno pokonały Lechię Sędziszów Małopolski

Karpaty Krosno pokonały 2-1 przed własną publicznością Lechię Sędziszów Małopolski w spotkaniu 32. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Karpaty Krosno po zaciętym meczu zdołały pokonać beniaminka z Sędziszowa Małopolskiego!

Podopieczni trenera Dariusza Liany objęli prowadzenie w 28. minucie meczu za sprawą trafienia Szymona Dziadosza

Długo nie cieszyli się oni jednak z korzystnego wyniku, bowiem jeszcze przed przerwą wyrównać stan tego meczu zdołał Kamil Wesołowski.

Karpaty, borykające się w ostatnich meczach z problemami i tym razem długo nie potrafiły całkowicie przejąć inicjatywy i udokumentować jej kolejnymi trafieniami.

Losy meczu odmienił jednak w 57. minucie Edvard Kobak, strzelając na 2-1 i ustalając tym samym wynik całego spotkania.

Karpaty pozostają trzy punkty za liderem z Nowotańca, a dla Lechii była to trzecia z rzędu przegrana.

1-0 Szymon Dziadosz (28.)
1-1 Kamil Wesołowski (42.)
2-1 Edvard Kobak (57.)

Karpaty Krosno: Krawczyk - Stasik, Gul, Duda, Wajs, Kloc, Radulj, Król, Gawle, Kobak, Dziadosz
Lechia Sędziszów Małopolski: Ćwiczak - Zygmunt, Kanach, Lesiński, Czółno, Dziura, Słoma, Frankiewicz, Wesołowski, Bęben, Kędzior