2023-04-22 16:59:44

Igloopol Dębica zwycięski w starciu z LKS-em Skołoszów

Igloopol Dębica okazał się mocniejszy w starciu z beniaminkem , LKS-em Skołoszów. "Morsy" wygrały to starcie 3-1.

Igloopol Dębica kontra LKS Skołoszów to kolejne spotkanie w ramach 24.kolejki 4.ligi podkarpackiej. Dwie bramki w tym pojedynku obejrzeliśmy w pierwszej połowie. Premierowo między słupki piłkę skierował zawodnik beniaminka, Adrian Brodowicz w 19.minuci, który odnalazł lukę między defensorami.

"Morsy” nie chciały jednak zostawić tak tego rezultatu, a swoje trafienie odnotował Aleksander Okoń, który wyrównał wynik. To właśnie Igloopol wysunął się na prowadzenie w drugiej odsłonie starcia. Bramkarza Skołoszowa na tym etapie pokonał Łukasz Cyran. Na kilka minut przed końcem starcia podwyższył jeszcze Patryk Cyganowski i trzy punkty zostały w Dębicy.

0-1 Adrian Brodowicz (19)
1-1 Aleksander Okoń (26)
2-1 Łukasz Cyran (61)
3-1 Patryk Cyganowski (82)

Igloopol: Psioda, Cyran, Oliveira, Ribas, Kornaś, Suchowski, Okoń,Cieśla, Leśniak, Rokita, Chegancas.
LKS: Buczkowski D., Mikulec, Kiełbowicz, Świecarz, Kiełbasa, Czerwiński, Modny, Brodowicz, Mikulec, Buczkowsk M., Mariash.