2023-04-18 22:45:00

Apklan Resovia rozpoczęła sprzedaż biletów na 89. derby Rzeszowa!

fot. Robert Skalski
fot. Robert Skalski
Już można nabyć wejściówki na 89. derby Rzeszowa o czym informuje oficjalna strona Apklan Resovii. To "Pasiaki" będą gospodarzem meczu ze Stalą Rzeszów.
 
Już w sobotę 29 kwietnia o godz. 20 dojdzie do meczu pomiędzy Apklan Resovią a Stalą Rzeszów. Będą to 89. derby Rzeszowa. Jak informuje oficjalna strona "Pasiaków" można już nabyć bilety na ten pojedynek. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie Resovia wygrała 4-3, a mecz z trybun oglądało 7622 widzów.
 
Informujemy, że trwa stacjonarna przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Tańsze bilety w przedsprzedaży do kupienia stacjonarnie w Oficjalnym Sklepie Kibica od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 - czytamy na stronie Apklan Resovii.
 
Cennik:
- Bilet normalny – 25 PLN (do 27 kwietnia)
- Bilet ulgowy – 15 PLN (do 27 kwietnia)
- Dzieci do 13 roku życia – 1 PLN (do 27 kwietnia)
- Bilet dla osób niepełnosprawnych na podstawie ważnej legitymacji – 1 PLN (do 27 kwietnia)
 
Uwaga! Bilety w ramach akcji „Przyjdź na mecz pierwszy raz i zapłać 1zł” NIE OBOWIĄZUJĄ NA MECZ DERBOWY! Bilety po 27 kwietnia będą droższe według cennika MECZU PREMIUM dlatego tym bardziej zachęcamy do wcześniejszego nabycia wejściówki na mecz - dodaje oficjalna strona "Pasiaków".

Czytaj także

Komentarze (47)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.