2023-04-03 16:43:34

Damian Michalik po remisie z Podbeskidziem: Daliśmy z siebie 101% zaangażowania

Stal Rzeszów zremisowała w ten weekend 2-2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Damian Michalik był strzelcem obu goli biało-niebieskich. Sprawdźcie, co powiedział zawodnik oraz jego kolega z drużyny, Bartłomiej Poczobut po meczu.

Stal Rzeszów zdobyła w ten weekend jeden punkt po walecznym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała -Przede wszystkim, daliśmy z siebie wszystko. 101% zaangażowania, biegaliśmy i wywalczyliśmy ten jeden punkt. Wydaje mi się, że w pierwszej połowie mecz układał się po naszej myśli, zdobyliśmy bramkę korzystając z błędu bramkarza. Po przerwie Podbeskidzie weszło z wysokim pressingiem. Dawaliśmy im momentami "poczuć krew" i przez nasze błędy napędzali się i stwarzali sobie dobre sytuacje.- podsumował starcie zdobywca dwóch bramek, Damian Michalik.

-Dziś brawa należą sie wszystkim chłopakom. Bo tak naprawdę dali z siebie kawał serducha i wywalczyli ten jeden punkt- chwalił kolegów z drużyny Michalik.

Swoje zdanie przedstawił także Bartłomiej Poczobut- Na pewno nie chcieliśmy tutaj zremsiować. Chcieliśmu to bardzo wygrać. Można było zobaczyć, że staramy się wyprowadzić ten ostatni cios. Podbeskidzie to bardzo dobry zespół. W drugiej połowie dobrze operowali piłką, utrzymywali się na naszej połowie. Na pewno mecz bardzo ciężki. No cóż, mieliśmy swoje sytuacje a oni swoje. To sprawiedliwy remis.