2023-03-25 12:48:08

Legion Pilzno pokonał na wyjeździe rezerwy Stali Mielec

Legion Pilzno szybko pokazał, kto jest dziś mocniejszy na boisku i w dobrym stylu pokonał Stal II Mielec, wygrywając 3-0.

Za nami mecz 20.kolejki 4.ligi podkarpackiej. Dziś punktualnie o 11 rozegrano spotkanie między rezerwami Stali Mielec a Legionem Pilzno. Ci drudzy okazali się o wiele lepsi w tym starciu, odnotowując dwa gole w kwadrans. Pierwsze trafienie Legionu padło w 9.minucie spotkania a jego autorem był Jakub Szewczyk. Ponownie piłka zatańczyła w siatce kilka minut później, po strzale Tomasz Baryczy.

Rezerwy Stali mimo starań nie dały rady zbliżyć się pod bramkę rywala. Goście w drugiej połowie ponownie pokazali swoją dominację, a gola między słupki Piotr Syguła, nie dając szans mielczanom na odrobienie strat. Pilzno radzi sobie w rundzie wiosennej bardzo dobrze, odnotowując siedem punktów w trzech meczach.

W następnej kolejce Stal II Mielec pojedzie do Boguchwały, by zmierzyć się z Izolatorem. Legion ugości u siebie Sokoła Kolbuszowa Dolna.

0-1 Jakub Szewczyk(9)
0-2 Tomasz Barycza(15)
0-3 Piotr Syguła(56)

Stal II: Dudek, Bochniak, Sławek, Hornik, Maciejak, Łebek, Guca, Mucha, Tęczar, Szady, Karczewski.
Legion: Stachnik, Czyjt B., Syguła, Mendes, Tyrka, Manzo, Barycza, Szewczyk, Mazur, Sztuka, Stańczyk.